پیام تندرستی > کاشت ایمپلنت نالتروکسان

کاشت ایمپلنت نالتروکسان

کاشت ایمپلنت نالتروکسان

ایمپلنت‌های نالتروکسان بهترین داروی ضد وسوسه مواد مخدر با تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) است که به عنوان یک داروی مکمل برای درمان قطعی ترک اعتیاد استفاده می شود. متخصصان ترک اعتیاد کلینیک پیام تندرستی، با کاشت ایمپلنت نالتروکسان که باعث محافظت طولانی مدت بدن در برابر همه گیرنده های افیونی می شود، تضمین ترک همیشگی را به بیماران خود ارائه می‌دهند. ایمپلنت هایی که در زیر پوست قرار داده می شوند، اشکال مختلفی دارند که کاشت این ایمپلنت‌ها توسط جراح و بهترین پزشک متخصص ترک اعتیاد با توجه به نتایج آزمایش اعتیاد بیمار، انجام می‌شود.

بستری
1
- تماس با کلینیک. - پرزنت بیمار توسط پذیرش و ارائه توضیح روند درمان. - هماهنگی جلسه با روانشناس مجموعه به منظور ارائه مشاوره رایگان به بیمار. - توضیح روند درمان به بیمار در جلسه رایگان مشاوره.
روند درمان
2
روند درمان ترکیب دو روش دارو درمانی و روان درمانی است. حداقل طول دوره درمان از 2 تا 3 هفته (10 تا 21 روز) است که مدت زمان آن با توجه به وضعیت بیمار، میزان دوز مصرفی و نوع ماده ای که مصرف می شود، تعیین خواهد شد.
سرویس ها
3
اتاق های 1 تخته و 2 تخته در کلینیک در نظر گرفته شده است که دارای کمد و یخچال هستند. صبحانه، ناهار و شام سرو می شود. امکان حضور همراه در اتاق های یک تخته فراهم است و همچنین امکان استفاده از تلفن همراه و اینترنت رایگان وجود دارد.
سم زدایی
4
سم زدایی با توجه به نوع اعتیاد و مواد مصرفی انجام می شود. روانپزشک بعد از اتمام دوره درمان نیز بیمار را فالو می کند و همچنین به جهت بهبود اختلالات روانشناسی ناشی از مصرف مواد در کنار ترک اعتیاد، روانکاوی با حضور روانشناس انجام می شود.
ترخیص
5
کارهای ترخیص بیمار بعد از اتمام دوره درمان و در صورت منفی بودن تست و نرمال شدن وضعیت بیمار از نظر روحی و فیزیکی با تایید پزشک متخصص انجام می شود. بعد از ترخیص نیز با توجه به نیاز بیمار جلسات مشاوره و روانکاوی با روانپزشک ادامه خواهد داشت.

تاثیر کاشت ایمپلنت نالتروکسان بر ترک انواع مواد مخدر

داروی نالتروکسان در فرم های مختلفی مثل: قرص، آمپول و ایمپلنت به بیماران ارائه می شود. پزشک متخصص ترک اعتیاد با توجه به شرایط سم زدایی بیمار، اقدام به تجویز صورت مناسب آن می‌کند. ایمپلنت نالتروکسان اغلب به بیمارانی ارائه می شود که با اعتیاد به مواد مخدر دست و پنجه نرم کرده اند ولی بخاطر شرایط اجتماعی و زندگی قادر به کنترل وسوسه و میل به مصرف خود نبوده اند و در این مسیر بارها لغزش داشته اند.

ایمپلنت نالتروکسان یکی از مناسب ترین مسدود کننده های مواد افیونی هستند که برای افراد دچار اعتیاد به الکل، مواد مخدر و دیگر موادهای اعتیادآور بسیار نتیجه بخش بوده و افراد با توجه به شدت اعتیاد می توانند از روش تضمینی ترک اعتیاد با نالتروکسان بهره مند شوند.

کاشت داروی نالتروکسان علاوه بر اینکه به عنوان یک فرم مناسب برای درمان اعتیاد به الکل مورد استفاده قرار می گیرند، برای افرادی که با اعتیادهای زیر دست و پنجه نرم می کنند نیز ایده آل است:

 • اعتیاد به مورفین و هروئین
 • اعتیاد به مواد محرک(گل،کوکائین و …)
 • اعتیاد به کدئین و قرص های خواب آور

 

 

مدت زمان استفاده از ایمپلنت نالتروکسان

تاثیر نالتروکسان بر ترک مواد و مدت استفاده از داروی نالتروکسان به مدت سه الی شش ماه است. پس از تزریق در بدن فعال هستند، از وسوسه مصرف و لغزش جلوگیری می کند. این بدان معناست که هوس ها به تدریج کاهش می یابد و به نوبه خود، اعتیاد را می توان با موفقیت برطرف کرد.

آیا کاشت داروی نالتروکسان می تواند اعتیادآور باشد؟

عدم بازگشت به اعتیاد با کاشت نالتروکسان روزنه امیدی است برای افرادی که از اعتیاد رنج می برند. این افراد بعد از کاشت ایمپلنت نالتروکسان متوجه می شوند که دیگر میل و وسوسه ای به مصرف مواد یا نوشیدن الکل ندارند. آنها به نوبه خود متوجه می شوند که دیگر هوس این ماده را نمی کنند.

ایمپلنت های نالترکسون برای افرادی که با اعتیاد به هروئین دست و پنجه نرم می کنند، یک روش درمانی بسیار مناسب محسوب می شود زیرا ایمپلنت هوس و میل به مواد مخدر را از بین می برد. این دارو به هیچ عنوان وابستگی و اعتیاد ندارد و از عدم اعتیادآور بودن نالتروکسان اطمینان خاطر داشته باشید زیرا که نالتروکسان یک داروی ضد مخدر است. اگرچه بسیاری نگرانند که ایمپلنت های نالتروکسان فقط سه – شش ماه دوام دارند، اما مطمئن باشید که بدانید این کار به مغز زمان کافی برای بازسازی و بهبود عواقب مخرب ناشی از اعتیاد طولانی مدت به مواد افیونی را می دهد.

نالتروکسان قرص ضد وسوسه اعتیاد

چرا قبل از کاشت ایمپلنت نالتروکسان باید سم زدایی کنید؟

با درک نحوه درمان که هنگام جایگذاری ایمپلنت نالتروکسان خود دریافت خواهید کرد، ممکن است بپرسید که چرا باید ابتدا تحت درمان سم زدایی بدن از مواد مخدر قرار بگیرید. به بیان ساده تر، قرار دادن ایمپلنت نالترکسون قبل از ارائه درمان سم زدایی می تواند باعث ایجاد علائم ترک شدید شود که اغلب پیامدهای مخربی بر سلامت فرد دارد. علاوه بر این، ایمپلنت های نالتروکسان عواقب کلی اعتیاد را کاهش نمی دهد. با در نظر گرفتن این نکته، نالتروکسان به عنوان یک روش مناسب بعد از سم زدایی در نظر گرفته می شود.

اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد درمان ایمپلنت نالتروکسان برای اعتیاد به الکل و مورفین هستید، تیم پذیرش ما آماده پاسخگویی به سوالات شما است.

کاشت نالتروکسان چگونه انجام می شود؟

تجویز ایمپلنت نالترکسون نیاز به مداخله جراحی جزئی دارد. اگرچه ممکن است این امر دلهره آور به نظر برسد، اما باید توجه داشت که این روش تحت بیهوشی موضعی انجام می شود تا بیهوشی عمومی. این بدان معناست که شما در طول عمل بیدار خواهید بود.

قبل از انجام عمل، ناحیه ای که ایمپلنت شما در آن قرار می گیرد توسط یک متخصص پزشکی آماده می شود. در اینجا بی حسی موضعی انجام می شود و باعث بی حس شدن ناحیه می شود. به طور معمول، ایمپلنت در ناحیه شکم قرار می گیرد. با شروع عمل، جراح یک برش کوچک ایجاد می کند و ایمپلنت نالتروکسان را با استفاده از سرنگ وارد می کند. پس از قرار دادن، تعدادی بخیه اضافه می شود تا از ترمیم برش ایجاد شده اطمینان حاصل شود. سپس یک باند استریل روی زخم قرار می گیرد.
در روزهای بعد از تزریق ایمپلنت، شما با جراح و کادر پزشکی ملاقات می کنید تا یک عمل پیگیری انجام شود. این امر باعث می شود که محل به خوبی بهبود یابد و همچنین خطر ابتلا به عفونت به حداقل برسد. هفت روز پس از عمل، بخیه های شما برداشته می شود.

نالتروکسان روش تضمینی ترک اعتیاد

کاشت ایمپلنت نالتروکسان به عنوان روش تضمینی ترک اعتیاد در کلینیک پیام تندرستی

هنگامی که شما دوره درمان اعتیاد خود را در کلینیک شبانه روزی ترک اعتیاد پیام تندرستی سپری کرده باشید متوجه می‌شوید که کاشت ایمپلنت نالتروکسان شما اساساً بخشی از یک برنامه درمانی جامع تر خواهد بود. اگرچه ایمپلنت نالتروکسان به طور موثری اثرات مواد مخدر، از جمله هروئین، مورفین و الکل را مسدود می کند، اما ایمپلنت نمی‌تواند عوارض جانبی جسمی و روانی را که ممکن است در نتیجه اعتیاد تجربه کرده باشید، درمان کند.

با توجه به این، شما باید یک برنامه روان درمانی را پس از دریافت ایمپلنت نالترکسون برای خود در نظر داشته باشید. ایمپلنت های نالتروکسان مسائل روانشناختی اساسی را که به اعتیاد شما دامن می زند، درمان نمی کنند. به منظور درمان این مسائل روانی ما طیف وسیعی از درمان ها را به بیماران خود ارائه می دهیم.

به عنوان مثال: در طول جلسات گروه درمانی ترک اعتیاد، ما به شما کمک می‌کنیم نشانه ها و محرک هایی را که باعث تشویق اعتیاد به مواد می شوند را شناسایی کنید. با توجه به نتیجه های جلسات گروه درمانی، خانواده درمانی ترک اعتیاد و … استراتژی های مختلفی را توسعه خواهیم داد که به شما امکان می دهد از عود بیماری جلوگیری کرده و محرک هایی را که ممکن است در آینده با آن ها مواجه شوید بهتر مدیریت کنید.

قیمت کاشت داروی نالتروکسان در کلینیک پیام

با توجه به اینکه داروی نالتروکسان یک داروی تنفر از مواد مخدر است و مسکنی قوی برای کنترل میل به مصرف و جلوگیری از لغزش فرد در دوره سم زدایی و ترک اعتیاد محسوب می شود، می تواند قیمت های مختلفی را در مراکزهای تخصصی درمان اعتیاد داشته باشد. زیرا ممکن است بصورت قرص،آمپول یا ایمپلنت به بیماران ارائه شود.

قیمت کاشت ایمپلنت نالتروکسان بستگی به دوره ای دارد که پزشک برای بیماران دچار اعتیاد تشخیص می دهد و برندهای این داروی ضد مخدر نیز ممکن است بر هزینه کاشت نالتروکسان تاثیرگذار باشد.

سوالات متداول در مورد ایمپلنت نالتروکسان

 1. مزیت کاشت ایمپلنت نالتروکسان نسبت به قرص چیست؟

کاشت ایمپلنت نالتروکسان سبب می شود که روزانه دوز منظمی از دارو وارد بدن شود و وسوسه استفاده مجدد به طور کامل از بین برود.

 1. درمان ایمپلنت نالتروکسان چند روز طول می کشد؟

مدت زمان درمان با کاشت ایمپلنت نالتروکسان در هر فرد متفاوت است و معمولا حداقل 12ماه زمان نیاز دارد تا میل به مواد به صورت کامل از بین برود.

 1. آیا کاشت ایمپلنت نالتروکسان برای هر فردی مناسب است؟

برای کاشت ایمپلنت نالتروکسان در ابتدا از فرد آزمایش های لازم گرفته می شود و قرص نالتروکسان سه تا پنج روز باید مصرف شود تا بیمار واکنش شدیدی به نالتروکسان نداشته باشد.

مدیرسایت
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

باسلام، ببخشید این ایمپلنت نالتروکیان برای ترک شیشه هم جواب میده وموثر هستش

علی عطار ی
3 مارس 2022

  سلام وقت بخیر
  برای ترک شیشه جدا از هر درمانی برای اعتیاد شخص باید روان درمانی شوند . در غیر اینصورت قطعاً برگشت خواهند داشت. تمام اثرات مخرب مصرف شیشه بر روی اعصاب و روان شخص هست که برای درمان این عوارض میبایست روان درمانی داشته باشند.

  مدیرسایت
  5 مارس 2022

سلام وقت بخیر
اگر فردی جای دیگه سم زدایی کرده باشن ایمپلنت نالتروکسان رو شما انجام میدهید؟

زیبا لازمی
23 مارس 2022

  بله ایمپلنت نالتروکسان را برای بیمار انجام میدهیم – بشرطیکه جواب آزمایش و تست اعتیاد فرد منفی باشد.
  سم زدایی با داروهای شبه مخدر تنها تغییر نوع مواد مصرفی فرد است نه ترک اعتیاد. به این نکته توجه داشته باشید.

  مدیرسایت
  26 مارس 2022

سلام،بنده تاحالاهیچ مواد مخدری استفاده نکرده ام،ولی حدود10سال می‌باشد که متادون مصرف میکنم،اولش برای تفنن ولی بعدعادت شد،الان روزی حدود30سی سی مصرف میکنم،درطول این10سال برای ترک به خیلی دکترای اعصاب مراجعه کردم ولی ترک که نشدالان قرصهای کلونازپام۲ والپرازولام وآمی تریپتیلین ووازونیدین هم بهش اضافه شده،روزی چندتاقرص نوافن هم میخورم،خلاصه اینکه خانواده م ازلحاظ مالی مشکلی ندارن وبرای اینکه من ایناروکناربگذارم حاضرندهرچقدرهم که باشه خرج کنن،فقط تنهامشکل من اینه که اصلاتوانایی تحمل دردروندارم ولی حاضرم هرچقدر هم که پولش بشه پرداخت کنم تابدون دردازشرمتادون واین قرصارهایی پیداکنم،،،

حمیددرزی رامندی
17 مارس 2023

  متادون هم از شبه مخدرها است. از مزيت هاي درمان ما ترك بدون درد و خماري است و علائم ترك هم كنترل ميشه
  ميتونيد با شماره هاي سايت تماس بگيريد تا اطلاعات كامل به شما بدهند.

  مدیرسایت
  8 آوریل 2023

همین حالا تماس بگیرید

02158225
Call Now Buttonمشاوره رایگان