پیام تندرستی > درباره کلینیک ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی

درباره کلینیک ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی

درباره کلینیک پیام
کلینیک تخصصی ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی

کلینیک تخصصی ترک اعتیاد و اعصاب و روان پیام تندرستی در تهران دارای مجوز بستری بیماران سوء مصرف مواد از وزارت بهداشت است و فعالیت های عمده این مرکز در زمینه‌های روانپزشکی و روانشناسی که شامل بررسی های تشخیصی، درمانهای دارویی و غیردارویی، مشاوره و روشهای مختلف روان درمانی انفرادی و گروهی برای بیماران مبتلا به اختلالات روانپزشکی و روان تنی و از جمله اعتیاد و به عبارت دیگر سوء مصرف و وابستگی به انواع مواد مخدر، مواد محرک و مواد روانگردان می‌باشد.

بهترین روش ترک اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی چیست؟

کلینیک اعصاب و روان و ترک اعتیاد پیام تندرستی مجهزترین مرکز تخصصی در زمینه بستری برای بیماران ترک اعتیاد و اعصاب و روان در تهران می‌باشد و آنچه اقدامات درمانی این مرکز را از سایر مراکز ترک اعتیاد متمایز می‌کند این است که برای ترک اعتیاد از جدیدترین دارو روانپزشکی نالتروکسان که خود ضد مخدر و هیچگونه وابستگی برای بیمار ندارد، استفاده می‌شود. به هیچ عنوان از داروهای شبه مخدر از جمله بوپرنورفین که خود به شدت اعتیاد آورند، در ترک اعتیاد بیماران استفاده نمی‌شود. علاوه بر سم زدایی مواد مخدر از بدن و درمان اختلالات زمینه ای و روانپزشکی فرد و نیز عوارض روانی ثانویه به دلیل مصرف مواد اعتیادآور و در واقع ترک اعتیاد به شکل تخصصی و چند وجهی تمرکز داریم و تلاش می‌شود برای هر بیمار الگوی درمانی ترک اعتیاد متفاوتی متناسب با شرایط جسمانی و روانی خود او طراحی و اجرا گردد.

مشاوره اولیه رایگان در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی

در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی پیام تندرستی، ما معتقدیم که اعتیاد به مواد اعتیادآور، از جمله اعتیاد به الکل و مواد مخدر و همچنین اعتیاد به رفتارهای گسترده تر مانند قمار، اینترنت، عشق، اعتیاد به خرید و … می‌تواند تأثیر عمیقاً منفی در تمام زمینه های زندگی شما داشته باشد، از جمله توانایی شما به طور روزانه کند می‌شود ، روابط بین فردی شما، عملکرد در محل کار ، سلامت جسمی و روحی شما.

با این حال، مهم است باور کنید که اعتیاد قابل درمان است و اولین قدم مهم برای ترک اعتیاد یافتن کمک است. در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی ،  روش درمان اعتیاد ما توسط تیم های متخصص روانپزشکان، روانشناسان، درمانگران، پرستاران و سایر متخصصین بهداشت روان و متخصصان اعتیاد با تجربه هدایت می‌شود و تمام روند درمان به صورت فردی و به نیازهای شخصی بیمار بستگی دارد و ما را قادر می‌سازد این اطمینان را به شما بدهیم که تمامی مراتب درمانی شما با بالاترین استانداردهای مراقبتی درمانی حاصل می گردد که شما با اطمینان و دلگرمی قدم اول ترک اعتیاد خود را آغاز کنید و بتوانید بر اعتیاد خود غلبه کنید و از حمایت های درمانی و عاطفی بهترین کلینیک ترک اعتیاد در تهران بهره مند شوید تا بهترین نتایج ممکن را برای شما و خانواده خود که تمامی رفتارهای اعتیاد گونه بر روی روان آنها نیز تأثیرات مخرب گذاشته است را بدهد.

ارزیابی نوع اعتیاد بیمار

برای اطمینان از اینکه در سفر به بهبودی (ترک اعتیاد) احساس راحتی کنید، کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی یک مشاوره رایگان با یکی از متخصصان توانبخشی اعتیاد ارائه می دهد که به شما اجازه می دهد نگرانی های خود را با اعتماد به نفس بیان کنید و راهنمایی های لازم را در مورد روند درمان اعتیاد از آغاز تا بهبودی را می‌دهد، شما همچنین با یک روانپزشک و مشاور که اطلاعات بیماری شما را جمع آوری و اطلاع کافی از نوع اعتیاد و بیماری دارند، مشاوره خواهید کرد و به شما در مورد درمان های آینده مشاوره خواهند داد. در صورت لزوم، ما همچنین قادر به ارائه یک فرآیند سم زدایی بدن از مواد مخدر هستیم.

برنامه های درمانی ترک اعتیاد ما معمولا به عنوان بخشی از یک برنامه چند روزه می‌باشد، گرچه طول درمان می‌تواند انعطاف پذیر باشد و با توجه به نیازهای جسمانی و روحی بیمار تغییر یابد. به منظور مقابله با علل اساسی رفتارهای اعتیادآور بیمار، اعم از هر گونه علائم فیزیکی که با اعتیاد شما مرتبط می‌شود، در طول سم زدایی بدن از مواد مخدر پیشگیری می‌کنیم.

تمام درمان های اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد شبانه روزی پیام تندرستی انعطاف پذیر هستند، روانپزشکان و روانشناسان این مرکز بر روی تغییر الگوهای ذهنی ناخوشایند و رفتارهای اعتیاد آور بیماران و همچنین معنویت در روند درمان و بازیابی فرد تمرکز می‌کنند و بسته به شرایط خاص و منحصر به فرد بیمار برنامه های ترک اعتیاد وی را مشخص می‌کنند.

برنامه های درمان اعتیاد کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی

درمان اعتیاد سرپایی و همچنین ترک اعتیاد به صورت بستری در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی به صورت شبانه روزی به عنوان بخشی از برنامه های درمانی جامع ما انجام می شود. و این اطمینان حاصل می شود که هر یک از بیماران ما مجهز به ریکاوری قوی و پایدار پس از درمان می‌باشند. ما همچنین قادر به ارائه یک فرآیند سم زدایی بدن از مواد مخدر از طریق ترک فشرده با استفاده از جدیدترین متدهای پزشکی هستیم.

اگر شما یا اطرافیانتان با یک ماده یا رفتار اعتیاد گونه درگیر و به دنبال راهکار و حمایت برای ترک اعتیاد هستید، بدون شک کلینیک ترک اعتیاد و روانپزشکی پیام تندرستی که به عنوان بهترین و مجهزترین کلینیک ترک اعتیاد تهران در سالهای اخیر شناخته شده، بهترین گزینه برای شما که خود به تنهایی توانایی مقابله با غول اعتیاد را ندارید است، ما به محرمانه بودن اطلاعات بیماران متعهدیم و معتقدیم که هر کسی می‌تواند با رفتارهای اعتیاد آور مبارزه کند و ما اینجا هستیم که با افراد و پزشکان با تجربه ای که در این سالها تمامی وقت خود را صرف درمان بیماران اعتیاد کرده‌اند، بهترین و موثرترین درمان و حمایت ممکن را برای بهبودی کامل شما به ارمغان بیاوریم.

بستری
1
- تماس با کلینیک. - پرزنت بیمار توسط پذیرش و ارائه توضیح روند درمان. - هماهنگی جلسه با روانشناس مجموعه به منظور ارائه مشاوره رایگان به بیمار. - توضیح روند درمان به بیمار در جلسه رایگان مشاوره.
روند درمان
2
روند درمان ترکیب دو روش دارو درمانی و روان درمانی است. حداقل طول دوره درمان از 2 تا 3 هفته (10 تا 21 روز) است که مدت زمان آن با توجه به وضعیت بیمار، میزان دوز مصرفی و نوع ماده ای که مصرف می شود، تعیین خواهد شد.
سرویس ها
3
اتاق های 1 تخته و 2 تخته در کلینیک در نظر گرفته شده است که دارای کمد و یخچال هستند. صبحانه، ناهار و شام سرو می شود. امکان حضور همراه در اتاق های یک تخته فراهم است و همچنین امکان استفاده از تلفن همراه و اینترنت رایگان وجود دارد.
سم زدایی
4
سم زدایی با توجه به نوع اعتیاد و مواد مصرفی انجام می شود. روانپزشک بعد از اتمام دوره درمان نیز بیمار را فالو می کند و همچنین به جهت بهبود اختلالات روانشناسی ناشی از مصرف مواد در کنار ترک اعتیاد، روانکاوی با حضور روانشناس انجام می شود.
ترخیص
5
کارهای ترخیص بیمار بعد از اتمام دوره درمان و در صورت منفی بودن تست و نرمال شدن وضعیت بیمار از نظر روحی و فیزیکی با تایید پزشک متخصص انجام می شود. بعد از ترخیص نیز با توجه به نیاز بیمار جلسات مشاوره و روانکاوی با روانپزشک ادامه خواهد داشت.

همین حالا تماس بگیرید

02158225
Call Now Buttonمشاوره رایگان