پیام تندرستی > تست اعتیاد

تست اعتیاد

تست اعتیاد در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی

کیت تست اعتیاد می‌تواند تا حدی موجبات آرامش خاطر را فراهم کند، دوره ترک اعتیاد را قوت ببخشد و از بازگشت آن جلوگیری کند. پزشکان این مرکز به طور مرتب از این کیت‌ها برای بررسی سلامت و پیشرفت بیماران خود در دوره بستری یا درمان سرپایی استفاده می‌کنند.

کیت تست اعتیاد می‌تواند تا حدی موجبات آرامش خاطر را فراهم کند، دوره ترک اعتیاد را قوت ببخشد و از بازگشت آن جلوگیری کند. پزشکان این مرکز به طور مرتب از این کیت‌ها برای بررسی سلامت و پیشرفت بیماران خود در دوره بستری یا درمان سرپایی استفاده می‌کنند. با استفاده از کیت تست اعتیاد در موقعیت های مهم مشخص می‌شود که شخص چه چیزی یا چه موادی را مصرف می‌کند. این اطلاعات برنامه های درمانی را هدایت می‌کند و مسیری را برای آینده سالم ایجاد می‌کند.

آزمایش تشخیص اعتیاد

کیت تست اعتیاد

در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی با استفاده از کیت‌های مخصوص، تست اعتیاد انجام می‌شود. کیت تست اعتیاد نتایج بسیار دقیق و سریعی را ارائه می‌دهند که در مقایسه با روش‌های آزمایشگاهی معمولی مشکلات کمتری دارند.

مزایای آزمایش تشخیص اعتیاد در کلینیک پیام تندرستی:

 • نتایج سریع: در این کلینیک نتایج آزمایش در کمتر از 10 دقیقه آماده می‌شود.
 • استفاده آسان: استفاده از این کیت های تست اعتیاد بسیار آسان است.
 • دقت نتایج: اطمینان از نتایج با دقت %99
 • بدون تقلب: امکان دور زدن آزمایش اعتیاد، تقلب و دست کاری وجود ندارد.

انجام آزمایش اعتیاد

در کلینیک ترک اعتیاد پیام تندرستی از تست اعتیاد در جایگاه و زمان مناسب استفاده می‌شود. ما از جدیدترین ابزار و درمان‌ها که مبتنی بر شواهد هستند، استفاده می‌کنیم. متخصصان ترک اعتیاد با موثرترین روش های درمانی بیماران را از نظر روحی، جسمی، عاطفی و روحی حمایت می‌کنند. در این مرکز ترک اعتیاد، بیماران را تشویق می‌کنیم که نسبت به وضعیت بهبودی خود صادق و آزاد باشند و برنامه‌های درمانی شخصی به بیماران خود ارائه می‌دهیم که نشان دهنده ارزیابی های اولیه و مداوم از سلامت و پیشرفت است.

موارد تشخیص کیت‌های تست اعتیاد:

 • AMP = آمفتامین (شیشه)
 • MTD = متادون
 • THC = تی اچ سی (ماریجوانا، گل، حشیش)
 • MOP = مورفین (تریاک، هرویین)
 • MET = متامفتامین (شیشه)
 • TRL = ترامادول
 • COC = کوکایین
 • BZO = بنزودیازپین‌ها
 • MDMA = مخدر روانگردان صنعتی
 • BAR = باربیتورات‌ها

1.تست اعتیاد پیش از شروع درمان اعتیاد

آزمایش اعتیاد پیش از شروع برنامه درمانی سم زدایی اعتیاد بدن از مواد مخدر انجام می‌گردد. نتیجه کیت اعتیاد میزان بهبودی فرد را تعیین می‌کند و ماده مخدر یا محرک مورد استفاده را آشکار می‌سازد. پزشک ترک اعتیاد باید بداند که اخیراً بیمار چه نوع مواد مخدر استفاده کرده یا کدام مواد مخدر یا محرک هنوز در بدن او وجود دارد. این مسئله به متخصصان پزشکی برای شروع دوره سم زدایی سریع و تدریجی برای هر بیمار به صورت منحصر به فرد کمک می‌کند.

پزشکان متخصص ترک اعتیاد دوست دارند به بیماران اعتماد کنند، اما افراد تمایل دارند در مورد مصرف مواد مخدر خود دروغ بگویند و یا میزان مصرف خود را کمتر بیان کنند. این چیز بدی نیست و نشان دهنده خوب بودن یا بد بودن فرد نیست. اعتیاد یک مسئله اخلاقی نیست؛ اعتیاد یک نوع بیماری است. این شرایط تفکر یک شخص و آنچه یک فرد بیان می‌کند را تغییر می‌دهد. با استفاده از این روش، پاکی بیمار تضمین می‌شود و به متخصصان کمک می‌کند تا مسیر درمان را متناسب با شرایط واقعی بیمار مشخص کنند.

سم زدایی مواد مخدر از بدن تحت نظارت پزشکی می‌تواند یک فرآیند ایمن و نسبتاً راحت باشد و تنها در صورتی امکان پذیر است که پزشک مقدار مصرفی و نوع مواد مخدر یا محرک را بصورت دقیق بداند، زیرا در این صورت است که می‌تواند تشخیص دهد بیمار در زمان ترک چه علایمی خواهد داشت، چه داروهایی برای او مفید هستند و چه خطراتی ممکن است وجود داشته باشد. آزمایش اعتیاد در هنگام بستری و پیش از آغاز مراحل درمان مؤثر و ترک سالم را تنظیم می‌کند.

متخصصان روانپزشکی و ترک اعتیاد پیام تندرستی می‌کوشند شما یا عزیزانتان را در شروع سفر بهبودی یاری و حمایت کنیم.

2.آزمایش اعتیاد در طول دوره ترک اعتیاد

بهترین روش درمان با نتیجه آزمایش اعتیاد توسط پزشک ترک اعتیاد تشخیص داده می‌شود و در کل مراحل درمانی ادامه می‌یابد. انستیتوی ملی سوء مصرف مواد مخدر بیان می‌کند که نظارت بر مصرف بیمار یک اصل درمانی مؤثر است: “مصرف مواد مخدر در طول درمان باید بطور مداوم کنترل شود، دانستن اینکه میزان مصرف مواد مخدر توسط آنها تحت کنترل است، می‌تواند انگیزه ای قدرتمند برای بیماران باشد و می‌تواند به بیمار در اراده و مقاومت عدم استفاده از مواد مخدر کمک کند.”

در صورت استفاده از کیت‌های اعتیاد اولین نشانه‌های بازگشت به سوء مصرف مواد مخدر نشان داده می‌شود. این علائم نشان از نیاز احتمالی به تغییر برنامه درمانی فرد برای پاسخگویی بهتر به نیازهای وی دارد. این روش به بیماران کمک می‌کند تا در طول درمان اعتیاد، انگیزه و دلایلی برای پاک ماندن پیدا کنند. این تست های مکرر برای بیمارانی که خدمات سرپایی را انتخاب کرده‌اند بسیار مفیدتر می‌باشد. آنها روزانه و بطور 24 ساعته با متخصصان و کادر پزشکی تعامل ندارند. در این صورت ممکن است بازگشت در دوره ترک رخ دهد. این کیت های تست اطمینان می‌دهند که آیا بیمار در طول دوره درمانی دچار لغزش شده است یا نه! مانند آزمایش های اولیه، هدف هرگز مجازات نیست. تست اعتیاد به سادگی تصویری دقیق‌تر از وضعیت ارائه می‌دهد. این موضوع کمک می‌کند تا همه عکس‌العمل درستی نشان دهند و در نتیجه دوره ترک اعتیاد بتواند رو به جلو پیشرفت کند.

 

در کلینیک پیام تندرستی آرمایش اعتیاد انواع مواد مخدر، محرک و الکل انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام تست با مشاوران ترک اعتیاد ما تماس بگیرید .

انواع آزمایش های اعتیاد

آزمایش هایی که در مورد نمونه های ارجاع داده شده به آن‌ها و نوع مواد مخدر یا محرکی که تشخیص می‌دهند متفاوت هستند. برای آزمایشات اعتیاد ممکن است از ادرار، بزاق، مو، خون یا عرق شخص مصرف کننده استفاده شود. ممکن است این کیت‌ها طیف گسترده‌ای از مواد اعتیادآور را پوشش دهد و یا تنها یک یا دو ماده را تشخیص دهد. همچنین ممکن است به نوعی باشد که نشان دهد چه مقدار از ماده خاص هنوز در بدن شخص مصرف کننده وجود دارد. در برنامه های سم زدایی سریع و تدریجی ممکن است از چندین نوع آن استفاده شود. ممکن است هر کیت یک جواب فوری ارائه دهد و یا دیگری ممکن است جزئیات بیشتری ارائه دهد اما چند روز بطول بیانجامد.

تست های اعتیاد بدون خطا نیستند. اجازه دادن به متخصصان برای غربالگری عزیزان شما اولین قدم در ارزیابی دقیق است. اگرچه استفاده از کیت تست اعتیاد ایده خوبی برای کمک به بهبودی فرزند شما است، اما کاری نیست که به تنهایی سعی بر انجام آن داشته باشید. همچنین، در ارائه چگونگی پاسخگویی به نتایج آن به کمک نیاز خواهید داشت.

سوالات متداول در مورد تست اعتیاد

آزمایش تشخیص اعتیاد در کلینیک پیام چگونه انجام می شود؟

آزمایش تشخیص اعتیاد برای شروع درمان که در کلینیک پیام انجام می شود با دقت 99 درصد است و امکان تقلب در آن وجود ندارد. جواب آزمایش با کیت تست اعتیاد در پیام کمتر از 10 دقیقه حاضر خواهد شد.

موارد تشخیص کیت های تست اعتیاد چیست؟

AMP = آمفتامین (شیشه) – MTD = متادون – THC = تی اچ سی (ماریجوانا، گل، حشیش) – MOP = مورفین (تریاک، هرویین) – MET = متامفتامین (شیشه) – TRL = ترامادول – COC = کوکایین – BZO = بنزودیازپین‌ها – MDMA = مخدر روانگردان صنعتی – BAR = باربیتورات‌ها.

تست اعتیاد در چه زمان هایی باید انجام شود؟

انجام تست اعتیاد پیش از شروع درمان اعتیاد و همچنین در طول دوره ترک باید انجام شود تا وضعیت بیمار تحت کنترل کامل پزشک باشد.

مدیرسایت
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

همین حالا تماس بگیرید

02158225
Call Now Buttonمشاوره رایگان