ترک متادون چند روز طول می کشد؟

ترک متادون با دارو
نویسنده پیام تندرستی
5 اسفند 1398

متادون یک داروی اعتیادآور است که به منظور درمان درد های شدید و همچنین به منظور درمان اعتیاد به برخی مواد مخدر افیونی استفاده می شود. این دارو به خودی خود می تواند افراد را به اعتیاد دچار کند به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی برای ترک اعتیاد متادون به اندازه دیگر مواد مخدر اهمیت دارد. در ادامه این مقاله همراه کلینیک پیام باشید تا ببینیم چگونه متادون را ترک کنیم و بهترین روش ترک متادون را پیدا کنیم.

مصرف قرص یا شربت متادون اعتیادآور است؟

با وجود اینکه از داروی قوی متادون برای درمان ترک اعتیاد برخی مخدرها نظیر هروئین، کراک و ترک تریاک استفاده می شود اما اگر مصرف آن تحت نظر پزشک متخصص صورت نگیرد، خود تبدیل به معضلی برای ترک اعتیاد می شود. متادون اغلب به صورت قرص یا شربت استفاده می شود و میزان اعتیاد آوری آن در هر دو صورت به یک اندازه هشدار دهنده است. خاصیت دارویی متادون برای تسکین دردهای غیر قابل تحمل یا سرفه های شدید آن را تبدیل به یک داروی پرطرفدار کرده است که حتما باید با تشخیص پزشک مورد مصرف قرار بگیرد و در غیر این صورت می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
خماری ترک متادون چند روز است

چگونه قرص متادون را ترک کنیم؟

ترک اعتیاد با متادون سبب کاهش مصرف مواد مخدر می گردد اما زمانی که بیمار به مصرف این داروی افیونی عادت پیدا کند باید اقدامات لازم جهت ترک متادون انجام شود. استفاده از روش های روانشناسی ترک اعتیاد باید در اولویت این مسیر قرار داده شود. زیرا زمانی که فرد بعد از ترک اعتیاد مخدر مصرفی دوباره به مصرف داروی ترک اعتیاد عادت پیدا می کند با شکستی مواجه می شود که ابتدا باید از لحاظ روحی آماده شود.

نکته قابل توجه این است که پیش از همه این موارد باید فرد به خواست خود اقدام به ترک اعتیاد متادون کند. تنها در این مرحله است که فرآیند ترک متادون به طور جدی آغاز می شود.

تجربه ترک متادون بدون درد

بهترین روش های ترک اعتیاد متادون کدام است؟

فرد مبتلا به سوء مصرف شربت یا قرص متادون نباید بدون مشورت پزشک اقدام به ترک اعتیاد متادون کند. بعد از آنکه بیمار تصمیم به ترک مصرف متادون گرفت باید با مراجعه به کلینیک ترک متادون مراحل اصولی کنار گذاشتن مصرف متادون را طی کند. از آنجایی که قطع ناگهانی مصرف متادون و مشورت نکردن با پزشک می تواند عوارض روحی و جسمی شدیدی را به همراه داشته باشد، بیمار حتما باید در شروع درمان خود از یک حامی متخصص یا مشاور کمک بگیرد.

ترک متادون با داروی گیاهی

در واقع افراد مبتلا به سوء مصرف انواع مخدر ها از لحاظ روحی بسیار آسیب پذیر بوده و اگر انگیزه کافی برای ترک اعتیاد خود نداشته باشند امکان لغزش آن ها در دوره ترک اعتیاد بسیار بالا می رود. به همین دلیل مهم ترین مرحله برای حمایت بیماران استفاده از روش های روانشناسی ترک اعتیاد و شرکت در جلسات مشاوره است.

عوارض ترک اعتیاد غیر اصولی متادون

ترک اعتیاد غیر اصولی دارای عوارض جبران ناپذیر جسمی، روحی و روانی زیادی به همراه دارد که در برخی موارد ممکن است اقدام به خود کشی و بازگشت وابستگی جسمانی را به همراه داشته باشد. موارد زیر از جمله عوارض ترک اعتیاد متادون با روش های غیر اصولی هستند.

 • اختلالات خواب و بی خوابی
 • کاهش فشار خون
 • ضعف و بی اشتهایی
 • سرگیجه و تهوع
 • اضطراب و بیقراری
 • خارش پوستی
 • اختلال در دید
 • اختلالات جنسی
 • افسردگی، هیجان و احساس نارضایتی

ترک اصولی متادون چند روز طول می کشد؟

اگر ترک اعتیاد محرک متادون با روش های اصولی و صحیح انجام گیرد و مرحله سم زدایی آن با موفقیت طی شود حدودا 2 الی 3 هفته به طول می انجامد. افرادی که می خواهند اقدام به ترک اعتیاد در منزل داشته باشند باید دقت کنند که بهتر است مرحله سم زدایی برای ترک هر ماده مخدری از ترک الکل گرفته تا ترک حشیش و هروئین باید در کلینیک های تخصصی ترک اعتیاد انجام پذیرد. عوارض خماری و درد های ناشی از آن با توجه به نوع اعتیاد و مدت زمان آن ممکن است در هر فرد متفاوت باشد به همین ترتیب طول دوره سم زدایی و ترک اعتیاد هم در فرد می تواند متفاوت باشد.

در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی بعد از انجام آزمایش های لازم و تجویز پزشک بهترین شرایط برای ترک اعتیاد بیماران فراهم می شود که طول دوره ترک به حداقل زمان ممکن برسد. پزشکان و متخصصین این مجموعه با کاهش تدریجی دوز دارو میزان درد های عضلانی و استخوانی را به کمترین حالت می رسانند. سم زدایی مخدر متادون معمولا بین 7 الی 10 روز به طول می انجامد.

بهترین روش ترک متادون بدون درد

برای ترک متادون موارد زیر را به خاطر بسپارید

قبل از اقدام به ترک هر ماده مخدری باید مواردی را در نظر داشته باشید تا روند ترک اعتیاد به بهترین و صحیح ترین روش ممکن انجام شود. برای ترک اعتیاد متادون هم موارد زیر را به خاطر داشته باشید.

 • ابتدا بهتر است که ترک مصرف متادون را تدریجی کاهش بدهید. برای این کار با تشخیص پزشک می توانید از دو روش کاهش مصرف متادون یا داروهای جایگزین استفاده کنید.
 • داروهای مخصوص سم زدایی مانند نالتروکسان می‌ توانند علائم ترک اعتیاد را به 2 الی 3 روز کاهش بدهند اما حتما باید با تجویز پزشک مصرف بشوند.
 • در آخر به یاد داشته باشد که اگر شما از بستگان و عزیزان بیمار مبتلا به اعتیاد هستید، حمایت شما بیش از هر چیز دیگری می تواند در طول این مسیر به بیمار کمک کند تا به زندگی طبیعی و سالم خود بازگردد.

برخی از افراد به دنبال مراکز تخصصی ترک اعتیاد از جمله کلینیک ترک ماری جوانا یا مرکز ترک اعتیاد الکل هستند. کلینیک تخصصی پیام تندرستی به شما و عزیزانتان کمک می کند تا اعتیاد به هر ماده مخدری را در همین مرکز کنار بگذارید و به دنبال مراکز دیگری نباشید. شما نیز می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره تلفن 02122222241 تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را از متخصصین ما دریافت کنید.

دسته بندی مقاله : مقالات ترک اعتیاد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

چند سالی هست متادن مصرف میکنم الان هم 8 روز که مصرف نمیکنم ، چند روز دیگه باید طاقت بیارم که از بدنم بره بیرون چون که خیلی داره بهم فشار میاره که دوباره مصرف کنم

ظفری
1 اردیبهشت 1399

  سلام وقت بخیر
  ترک یک باره و غیر اصولی متادون توسط افرادی که دوز بالا مصرف کرده اند یا بازه زمانی طولانی مصرف متادون داشته‌اند، دارای اثرات جبران ناپذیر و بسیار طولانی مدت می‌باشد. اگر دوره ترک متادون تحت نظر پزشک نباشد، احتمال لغزش و سوءمصرف مجدد وجود دارد. جهت قطع مصرف متادون حتماً از پزشک متخصص ترک اعتیاد مشاوره بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  7 اردیبهشت 1399

   سلام درود بشما
   سوالی داشتم بنده تا چهل ،پنجاه روز پیش روزی دویست وپنجاه سی سی شربت متادون مصرف داشتم الان درحال حاضر رسیدم به یک ونیم سی سی که همین رو درطول روز هشت قطره صبح هشت قطره ظهر هشت قطره غروب هشت قطره شب میخورم ولی خیلی دارم یک روزهایی اذیت میشم قلبم حدودا یک هفته بود درد داشتم الان کمی بهتر الانم سیستم عصبیم بهم ریخته خیلی زود عصبی میشم باهمه سرجنگ دارم

   حسن صفایی
   26 خرداد 1399

    سلام دوست عزیز
    برای ترک اصولی با خطر کمتر و کنترل علائم قطع مصرف پیشنهاد می‌کنیم حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

    کلینیک پیام تندرستی
    26 خرداد 1399

    سلام.عزیز الحمدلله. کار بزرگی کردی از ۲۵۰ سی سی به ۱ و نیم ۲ سی سی انشاالله ک با یاری خدا موفق میشی ….انشاالله خدا کمکت میکنه و با انگیزه ای ک خودت داری ب زودی خوب خوب میشی
    عصبی بودن و ….. اینا هم طبیعیه داداشم یواش یواش درست میشه انشاالله ….انشاالله ک خدا بهت سلامتی و دل خوش بده داداش جون
    واقعا خوشحال میشم وقتی میبینم یکی تصمیم گرفته ترک کنه….خدا به همه کسایی ک مصرف دارن کمک کنه پاک شن….انشاالله

    فرزاد
    30 خرداد 1399

     طبق تجربه من تا اونجا که میدونم متادون ترک کردنش زمان زیادی میخواد من چهار سال هست که متادون را ترک کرده ام ولی هنوز خماری میکشم بعد چهار سال هنوز درد بدن و بی خوابی شدید و افسردگی و اضطراب هنوز دست بردار نیست

     م.پ.م
     1 آبان 1399

     سلام دوست عزیز
     در صورت انتخاب روش ترک صحیح و علمی، عوارض ترک متادون خیلی سریع از بین می‌رود. متاسفانه ترک ناگهانی و خودسرانه موجب تجربه این عوارض می‌شود.

     کلینیک پیام تندرستی
     25 آبان 1399

     سلام ،خدارو شکر از دعای شما دوستان تونستم بزارم کنار این متادون رو . فقط یک حرف دارم، داداشی که متادون مصرف میکنی، من خودم مثل شما بودم افراطی 9سال 240تا250 سی سی روزانه مصرف داشتم الان شکر خدا گذاشتم کنار دیگه مصرفم ندارم. تو این متادون چیزی دیدم که تو هیچ موادی قبلا ندیدم، سه تا چهار بار تا مرز ایست قلبی و غیره رفتم مرگ جلو چشمام دیدم نمیگم برو مواد بزن یاهر کاری، فقط قسمت میدم هرجور که بهت جواب میده میتونی قطع مصرف کنی امروز وفردا نکن. یکروزم یکروزه چیزی که من تجربه کردم رو تجربه نکنید، دعا میکنم تک تک خلاص بشید سلامت باشید منم از دعای شما دوستان پاک شدم یاعلی

     صفایی
     9 آبان 1399

     سلام دوست عزیز
     آفرین به اراده و پشتکار شما. توصیه می‌کنیم بعد از ترک اعتیاد درجلسات مشاوره و روان‌درمانی شرکت کنید تا از لغزش و وسوسه مصرف جلوگیری شود.

     کلینیک پیام تندرستی
     24 آبان 1399

  ای کاش تدریجی کم میکردی نه خماری داره نه درد

  علی
  28 مرداد 1399

   داداش مرگ یبار شیون یبار من وقتی مصرف میکردم چیزی از مرده متحرک کم نداشتم طعم زندگی رو دارم تو این چن روز پاکی میچشم حتی با بیخوابی و خماری و درد و رنجش. یا حق

   اراده
   3 آذر 1399

  برادر ۶۰ روز خماری داری

  محمد مهدیزاده
  3 مهر 1399

  منم الان ۱۶ روز قرص متادون که ۷ سال مصرف میکیردم روزی یکی یا دوتا ترک‌کردم الان ۱۶ روز گذشته ولی هنوز پاهام درد داره خیلی کسلم از جام نمیتونم بلند شم شبا خواب درستی ندارم نمیدونم تا کی اینجوری ام شنیدم میگن از روز ۲۰ به بعد تا یک ماه خوب میشم سختیش تموم شده فقط باید صبر کنم

  م.سلطان
  25 آبان 1399

   سلام دوست عزیز
   حتماً به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با تجویز داروهای مناسب از میزان درد شما کم کند تا این دوران را راحت‌تر بگذرانید. شما 7 سال قرص متادون مصرف کرده‌اید، برای پاکسازی به بدنتان فرصت بیشتری بدهید. موفق باشید

   کلینیک پیام تندرستی
   25 آبان 1399

    سلام خسته نباشید من روزی سه گرم تقریبا تریاک مصرف میکردم برای ترکش از متادون استفاده کردم الان بیست روز گذشته من متادون مصرف میکنم در حین مصرف متادون تدریجی متادون رو کم کردم و خماری رو دارم من روزی یک چهارم از قرص متادون چهل رو استفاده میکنم ولی واقعا حالتهاش با ترک تریاک فرق داره البته من اولین بار هست متادون مصرف میکنم به خاطر شرایط کارم فقط مجبور به مصرفش شدم حالا می‌خوام بدونم یک چهارم متادون چهل رو میشه تدریجی کمش کرد ؟؟ایا دارم ریسک میکنم ؟؟راستش میترسم درگیر متادون بشم

    مهدی حدادی
    1 مرداد 1400

     برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. ترک متادون نیز مانند دیگر مواد شبه مخدر دوره علائم ترک سختی دارد که بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود. بنابراین توصیه می کنیم از روش متادون درمانی استفاده نکنید.

     کلینیک پیام تندرستی
     3 مرداد 1400

   با سلام.بامصرفی روزی ۲۰میلی متادون چندروزه میشه ترک کرد

   اسکندری
   11 دی 1399

    با سلام 10 شب بستری برای درمان شما نیاز هست

    کلینیک پیام تندرستی
    25 تیر 1400

  با سلام ،دوست عزیز بیخود خودتو اذیت نکن ،تا نری بستری نشیو و سم زدایی نشی نمیتونی بذاری کنار ،هر چقدر اراده ی قوی داشته باشی،من بعد از ۶سال رفتم کلینیک ترک اعتیاد، بعد از ۲۱ روز هنوز تستم مثبت بود، الان تو ۴۰ روزم داره دهنم سرویس میشه از تپش قلب و فشار و بیخوابی ،بعد از ۴۰ روز هنوز شبی دو ساعتم خواب ندارم ،ولی خدا شاهده از خماری و درد و بیقراری هیچی نفهمیدم تو کلینیک

  نیما
  9 آذر 1399

  با سلام دوست گرامی حتما باید تحت درمان قرار بگیرید متاسفانه داروی متادون نیم عمر بالایی دارد و در بازه زمانی طولانی از بدن خارج می شود.

  کلینیک پیام تندرستی
  19 اردیبهشت 1400

  با سلام
  متاسفانه داروی متادون به راحتی و سریع از بدن خارج نمی شود و نیاز به درمان می باشد جهت ارتباط با مشاورین تلفنی ما با شماره 02122222241 تماس حاصل فرمایید.

  کلینیک پیام تندرستی
  2 مرداد 1400

با سلام و احترام
هزینه بستری شدن جهت ترک شربت متادون چقدره
کلا هزینه درمان را اعلام بفرمایید ممنون میشم
متشکرم

آرسام نورپاک
3 اردیبهشت 1399

  سلام
  برنامه های درمان اعتیاد در این مرکز برای هر فرد با توجه به شرایط جسمی، روحی و نوع اعتیاد بصورت اختصاصی ارائه می‌شود، برای اطلاع از نوع روش درمانی و هزینه های ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید تا مشاورانمون شما را راهنمایی کنند.

  کلینیک پیام تندرستی
  7 اردیبهشت 1399

  سلام فقط میخوایین بکشونین اونا یا متخصص باشه یا دکتر همون کاری که اونجا انجام میدید بگید خانه انجام میدهیم ما متخصص داریم الان من از شمال چجوری بیام تهران خوب بگید اینجا انجام میدیم

  مشتی پسر
  20 خرداد 1399

   سلام دوست عزیز
   دلیل اینکه ما شما را به پزشک متخصص ارجاع می‌دهیم اینه که در کلینیک پیام تندرستی با اعتیاد مانند هر بیماری دیگه‌ای برخورد می‌شود، همانطور که یک پزشک برای یک بیماری خاص به همه افراد مراجعه کننده نسخه یکسانی نمی‌دهد، برای اعتیاد هم همین برخورد انجام می‌شود، چرا که شرایط هر فرد با دیگری فرق دارد.
   سوابق بیماری هر فرد، شرایط بیمار و حتی عوامل اولیه شروع به اعتیاد باید بررسی شود. طرح درمانی که برای یک بیمار اثر بخش باشد می‌تواند برای فرد دیگری حتی خطرناک نیز باشد. برای همین ما به خاطر خطرات احتمالی خوددرمانی در اینجا نمی‌توانیم برای همه افراد یک برنامه درمانی معرفی کنیم.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399

    سلام من 12 سال میانگین روزی دوتا قرص 20 متادون مصرف میکردم الان دوماهه که تحت درمانم برای من با توجه به شرایطم دوره سه ماهه در نظر گرفتن قطع مصرف کامل من درست سه روز پیش اتفاق افتاد الان سه روزه که هیچ مصرفی ندارم یعنی از 50میلی گرم رسوندم به دو میلی گرم حدود 10 روز اخر دومیلی مصرف داشتم والان حالم خوبه خوابم هم عالیه دوستان وفتی جناب دکتر میگن حتما به متخصص مراجعه کنید فقط برای پولش نیست هر چند که خوب بابت تخصص خودشان این عزیزان پولی هم که دریافت میکنن اصلا پولی نیست اینکه مارو با تخصص از یک ادم مرده با یک ملیون یا دوملیون زندگی میبخشن ما برد کردیم ذبرای مصرفمون صدهها ملیون خرج کردیم اما برای سلامتی مون بهانه میاریم باور کنین باتوجه به اون چیزی که من از ترک متادون شنیده بودم با اکراه و مجبوری به قصد ترک رفتم البته بنده در کمپ بستری نشدم ودر منزل مداوا شدم اما دارو و مشاوره ای که میدن که اصولا داروهای تقویتی و ویتامین هستن تا داروی جایگزین دوره ترک این سم لعنتی رو خیلی راحت میکنه

    کوروش
    30 خرداد 1400

  با سلام دوست عزیز میزان روزی که لازم هست بستری بشید بستگی به میزان مصرف و سن شما دارد بنابراین جهت مشاوره و مشخص شدن هزینه ها با شماره 02122222241 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  19 اردیبهشت 1400

  سلام وقت بخیر
  نحوه درمان برای هر شخص به عوامل مختلفی بستگی دارد که تنها پزشک متخصص ترک اعتیاد قادر به تشخیص آن می باشد . همچنین تمامی بیماران ما در طول دوره درمان اعتیاد می‌آموزند که چگونه اختلالات عاطفی و رفتاری خود را درک و درمان کنند. پیشنهاد می‌کنم با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید تا مشاورانمون راهنماییتون کنند.

  کلینیک پیام تندرستی
  2 مرداد 1400

سلام و خسته نباشید
من سه سال و نیم متادون مصرف کردم و و یک سالو نیم روزی ۴۰ سی سی مصرف داشتم و باتوجه ولی در دوماه او ۴۰ سی سی رو به
۳ سی سی رسوندم و در ۳ سی سی قطع کردم الانم ۵ روز مصرف نداشتم خواستم بپرسم ازتون که میشه گفت من ترک یکباره نکردم و تقریبا اصولی پیش رفتم؟؟؟؟؟؟

حسام
14 اردیبهشت 1399

  سلام
  تنها روش اصولی و نتیجه بخش توسط پزشک ترک اعتیاد صورت می گیرد که در تمام مراحل ترک ، علائم و شرایط جسمی و روحی بیمار کنترل و درمان می شود.

  کلینیک پیام تندرستی
  20 اردیبهشت 1399

   سلام خسته نباشید ما بخواهیم خانواده نفهمن ممکنه مثلا بیایم دارو تجویز کنید منزل ترک کنیم چون اصلا امکان نداره خانواده بفهمن وقتی به کلینیک بریم امکانش هست خانواده نفهمن

   sajjad nikoyi
   17 اسفند 1399

    سلام برای ترک روش بستری توصیه میشود و تعداد روزهای بستری بسته به سن نوع و میزان مصرف و بازدهی بدنی متغیر است. ترک سرپایی نداریم

    کلینیک پیام تندرستی
    23 فروردین 1400

  سلام انشاالله که پاک بشی واسه همیشه

  بهی۱۳۷۰
  9 آذر 1399

  با سلام . متاسفانه این روش علمی نیست و احتمال شکست وجود دارد .

  کلینیک پیام تندرستی
  5 اردیبهشت 1400

  با سلام برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود.
  لطفا با شماره 02122222241 تماس بگیرید

  کلینیک پیام تندرستی
  2 مرداد 1400

باسلام
من میخوام توی این ایام کرونا توی خونه متادون رو ترک کنم . آیا راه حلی ، مشاوره ای برای من دارید؟ آیا قرض یا کپسولی یا دارویی برای تحمل به من معرفی میکنید ؟

مهران بدلی
17 اردیبهشت 1399

  سلام
  متادون ماده ای شبه مخدر است که وابستگی شدیدی را برای مصرف کننده به وجود می آورد – حتما مراحل سم زدایی بدن از متادون و کنترل علائم ترک باید طبق برنامه ای باشد که دکتر متخصص ترک اعتیاد تشخیص می دهد.

  کلینیک پیام تندرستی
  20 اردیبهشت 1399

  سلام دوست عزیز
  ما یه شبه به مواد مخدر یا متادون اعتیاد پیدا نکردیم که بشه یه شب ترک کرد هر‌کسی هم میگه بدون درد و این چیزهاس دروغ میگه. بچه شیر خواره که از شیر مادر میگیرن تا چند روز کلافه و بیخوابی داره، مواد و متادون و اینا به کنار

  سعید دددد
  28 تیر 1399

  با سلام برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود.
  لطفا با شماره 02122222241 تماس بگیرید

  کلینیک پیام تندرستی
  2 مرداد 1400

سلام همسرم الان چند ماه هست به متادون اعتیاد پیدا کرده آیا میشه تو خونه ترک کنه

صادقی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  ترک متادون در خانه بدون نظارت کادر پزشکی ، برای بیمار بسیار خطرناک است زیرا قطع ناگهانی متادون بدون برنامه درمانی اعتیاد موجب تشنج می‌شود. برای ترک قطعی حتما از پزشک متخصص ترک اعتیاد راهنمایی بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

   باسلام
   من حدود ۱۰سال متادون مصرف میکنم دوز مصرفیم از دستم خارج شده بود وشیشه شربت رو سرمیکشیدم تا اینکه از اوایل سال شروع کردم به کم کردن مصرفم و اونو به روزی یک سی سی رسوندم الانم ۱۵ روزه که مصرف نمیکنم اما شبها بیشتر از ۲ساعت خوابم نمیبره و دمای بدنم خیلی بالا میره وروزها بدنم سست وبیحال واختلال بینایی دارم اگر لطف کنید وراهنمایی دارویی کنید ممنون میشوم اما اگر جوابی را که به همه دوستان داده اید را میخواهید دوباره تکرار کنید جواب ندهید بهتر است
   با تشکر

   Reza.kh
   25 شهریور 1399

    سلام دوست عزیز
    شما باید برای درمان علائم ترک اعتیاد به متخصص مراجعه کنید. در اینترنت به دنبال درمان نباشید وگرنه دچار لغزش میشوید. علاوه بر اینکه امکان تجویز دارو به صورت اینترنتی برای ما مقدور نیست، نسخه ثابتی نیز برای تمامی افراد وجود ندارد و باید ویزیت شوید. مراجعه به پزشک متخصص یا روانپزشک میتواند بسیار به شما کمک کند.

    کلینیک پیام تندرستی
    25 شهریور 1399

     سلام خسته نباشید .سلام من یکماه هست متادون۵ مصرف میکنم میخواستم چه قرص مسکنی برای جایگزینی ترک خوب مفید هست با تشکر لطفا راهنماییم کنید

     حسین
     17 بهمن 1399

     برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. ترک متادون نیز مانند دیگر مواد شبه مخدر دوره علائم ترک سختی دارد که بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود.

     کلینیک پیام تندرستی
     25 تیر 1400

  سلام آره عزیزم فقط باید تا حد امکان کم بشه من خودم پودرش کردم با انگشت میخوردم منظور اینکه ب حداقل باید برسه یهویی بزاری کنار خطرناکه.البته ب حداقل هم برسونیش حداقل یک هفته عذاب میکشی😭😭😭

  علی صادقی
  3 مرداد 1399

باعرص سلام وخسته نباشیدخدمت شما من الان دقیقادوسال که متادون مصرف میکنم دیگه خسته شدم امروزرفتم به یکی ازتبلیغات ماهواره ای زنگ زدم وگفتم داروی ترک اعتیادمیخوام به اسم سناتورهمین امروزمیخواستن ازطریق پیکی که دارن توشهرهابهم بدن منم قبول کردم یهوتوذهنم افتادکه برم توی اینترنت یه سرچ بکنم ببینم که چجورداروی هست.خوشبختانه تنهاشانسی که توزندگیم خدابهم دادهمین بودکه خوندم نوشته بودتقلبی وپشیمون شدم ونگرفتم..من بارهاوبارهاترک کردم وخیلی دردوغماری وبیخوابی کشیدم واسه خودم ترک کروم ..من دوسال تریاک خوردم واسه خودم ترک کردم وداغون شدم…قبلشم سه سال ترمادول میخوردم وکنارگداشتم..ولی این دوسالی که من متادون مبخورم اولین باربودکه رواوردم به متادون وراستش میخواستم که پیکج ترک اعتیادبگیرم صرفابخاطراین بودکه دیگه نمیخواستم هیچ دردی بکشم بخدادیگه طاقت درد.بی خوابی.کسلی.ازخودم بدمیومداحساس چندش میکردم توی دوره ترک ومن متاهلم بایدکاربکنم نمیتونم که ۱۰روزخونه وایسم ..مثلا دفعات پیش که ترک میکردم همونجوری ازروزاول میرفتم سرکارحال نداشتم رمق نداشتم خمیازهای پی درپی میکشدم باچهره شکسته وداغون همه نگام میکردن ازخودم بدم مبومدمن شغلم پیک موتوری هستم وسرویس میرفتم همونجوری احساس خیلی بدی داشتم تودوره ترک نمیدونم چراخجالت میکشیدم احساس کوچک وپوچ ولی ارزش بودن داشتم..دیگه نمیخوام اوناحتی واسه یک ثانیه هم تکراربشه توروخداکمکم کنین من به کمکتون واقعااحتیاج دارم این باردیگه هیچوقت نمیرم سمتش من دست شمارومیبوسم لطفاکمکم کنین…باتشکرازشما…وحید

وحیداحدی فر
22 اردیبهشت 1399

  سلام دوست عزیز
  موادهایی که شما مصرف داشته اید از خانواده داروهای شبه مخدر هستند که بشدت وابستگی ایجاد میکنند و برای ترک همیشگی آنها حتما باید تحت نظر پزشک ترک قرص های اعتیادآور باشید تا بتوانید تمام علائم ترک را کنترل و درمان کنید . برای حس های پوچی و بی حالی و خواب آوری می توانید از روانپزشک خود کمک بگیرید و با شرکت در جلسات روان درمانی و مشاوره تمام عوارض پیش آمده بر اثر سوء مصرف داروهای شبه مخدر را درمان کنید. کادر پزشکی ما در تمام مراحل همراه شما هستند.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

  داداش دقیقا راست گفتی ادم تو دوره خماری احساس خجالت کشیدن و احساس کوچک بودن میکنه .منم دقیفا همبنجوری هستم .میرم بیرون خجالت میکشم .

  علیرضا
  9 آذر 1399

من به متادون اعتیاد پیدا کردم نزدیک چهار ساله روزس سی گرم
بهترین روش ترکتون چیه؟ چیکار میکنید؟ چند روز طول میکشه تا از بدنم این کوفتی بیاد بیرون

علی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  بهترین روش ترک متادون سم زدایی تدریجی است که حداقل 10 -15 روز زمان می برد. بعد از بستری در کلینیک شبانه روزی دکتر جوادی شما بصورت روزانه توسط روانپزشک و روانشناس متخصص ترک اعتیاد ویزیت می شوید و 24 ساعته تحت نظارت کادر پزشکی هستی و تمام علائم ترک متادون شما بورت پزشکی و تخصص کنترل و درمان می‌گردد. بعد از ترخیص هم مراقبت های بعد از ترک اعتیاد برای شما آغاز می گردد مانند: کلاس های گروه درمانی، خانواده درمانی، مشاوره، روان درمانی و ….

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

باسلام من 2ساله که متادون مصرف میکنم و میخام ترکش کنم ،باید چکار کنم

سعید گودرزی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  میتوانید همین امروز با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید و برای شروع درمان اعتیاد خود اقدام کنید.

  کلینیک پیام تندرستی
  23 اردیبهشت 1399

برای ترک متادون چ کارکنم انجمن هم رفتم ی سال لغزش کردم دیماه اول دوست نداشتن متادون روتر رفتم مراکز متادون درمانی ترک متادون آنهمه ترک هابدتربتآکاهی لغزش کردم کمکم کنیدلطفا

عارف رستمی
22 اردیبهشت 1399

  برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. ترک متادون نیز مانند دیگر مواد شبه مخدر دوره علائم ترک سختی دارد که بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود.

  کلینیک پیام تندرستی
  23 اردیبهشت 1399

سلام من روزی 3 عدد قرص 2چ میلی مصرف میکنم بمدک دو سال چگونه باید ترک کنم

حمید رضا درودیان
27 اردیبهشت 1399

  جهت تعیین وقت برای سم زدایی می‌توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  28 اردیبهشت 1399

باسلام من هشت ماه وپونزده روزترک متادون کردم ک اولش رفتم‌ دکتر..واین هشت ماه پادرددارم جفت ساق پاهام مدام احساس میکنم گزگزمیکنه وبی حالم میکنه بنظرشمابایدچکارکنم

کام حیدری
28 اردیبهشت 1399

  برای درمان و تعیین وقت ویزیت پزشک با کلینیک تماس بگیرید . تنها پزشک میتواند با توجه به علائم برای شما دارو تجویز کند.

  کلینیک پیام تندرستی
  28 اردیبهشت 1399

با سلام من مدت هاست که به شربت متادون روی آوردم طوری که روزانه سه تا سر بطری می خورم چند وقت پیش هم غش کردم تشنج نبود غش کردم رفتم دکتر یه سرم بهم زد ودوتا امپول هم خالی کرد تو سرم الانم می خوام با همکاری شما ترک کنم شبا موقع خواب وقتی که همه جا ساکت باشه گوشام شروع ب وز وز می کنه

محمد
28 اردیبهشت 1399

  در این کلینیک به هیچ عنوان از مواد شبه مخدر برای ترک اعتیاد استفاده نمیشود . تمام پروتکل ترک اعتیاد متناسب با شرایط خاص هر بیمار ارائه می شود. میتوانید برای شروع درمان و انجام آزمایش های اولیه ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  29 اردیبهشت 1399

سلام.ببخشید متادون هم ترک می دهید. من ۷ساله که متادون مصرف میکنم البته قبلا تریاک مصرفم بوده به یک کلینک واسه ترک رفتم که افتادم به دام متادون. البته کلینک که نبود بیشتر به فروشنده قرص و شربت متادون و ب ۲ میخورد نه پزشک داشت و نه روانشناس

مهدی هداوند
29 اردیبهشت 1399

سلام بنده ۲۴ ساعته مصرف نکردم شرایط دکتر رفتن را ندارم . متادون مصرف میکردم من را راهنمایی کنید چه کاری کنم که پاک بشم . درضمن بنده ۲ ماه مصرف میکردم .

مهدی
3 خرداد 1399

  با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید و برای ترک سرپایی شربت متادون از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  6 خرداد 1399

  مال تو از همه راحت تر
  هنوز تو بدنت
  نشسته.
  تو چند روزه سرحال میشی

  حسام
  27 آبان 1399

سلام من ۲ماه متادون مصرف میکردم الان ۲۴ساعته پاک هستم شرایط دکتر رفتن را ندارم لطفا من را راهنمایی کنید چگونه دیگه مصرف نکنم و ترک یابویی برای بنده خطر ناک است . روزی ۱۰ سی سی مصرف میکردم . خواهشن جواب بدید .

مهدی
3 خرداد 1399

  سلام خسته نباشید من دو سال هست متادون مصرف میکنم ولی الان سه ماه هست مصرف من رسیده به روزی۵۰سی سی شده خودم خسته شدم میشه کمک کنید بگید چیکار کنم ..ممنون

  Hosseinmoghadam
  7 خرداد 1399

   سلام
   برای آشنایی با روش صحیح ترک اعتیاد متادون پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما در کلینیک پیام تندرستی تماس بگیرید.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399

سلام
روزتون بخیر من حدود43 سالمه سه ساله مصرف شربت متادون رو روزی 3ونیم سی سی دارم قبلش قرص ترامادول مصرف میکردم چون متاهلم و خانواده خبر ندارند از طرفی باید کار کنم تا مخارج زندگیمو در بيارم چطور میتونم متادون رو کم کنم با چه فرمولی که هم بتونم کار کنم هم این لعنتی رو بذارم کنار نميتونم برای ترک بخوابم باید کار کنم ممنون میشم یک راهکار برای کم کردن بدید جهانی سپاس از لطفتون.

احمد
11 خرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  برای تعیین دوز مصرفی و ترک تدریجی حتما باید از پزشک متخصص کمک بگیرید. برای تعیین وقت قبلی و ویزیت پزشک ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  26 خرداد 1399

من میخام بزارمش کنار یه بار گذاشتمش ولی دوباره شروع کردم ولی خسته شدم ولی هیچ شخصی جز خودم نمیدونه و میخام بدون اطلاع کسی بزارمش کنار چون مجبورم ولی واقعا برام سخته چون سر کار‌ میرم ‌نمیتونم تعطیل کنم‌ نمیدونم واقعا کمک ‌میخام واقعا ممنون میشم😔💔

farzad
18 خرداد 1399

  حدودن یکسال استفاده کردم ب مدت ۴ ماه گذاشتمش کنار دوباره شروع کردم الانم تقریبا ۶ ماه استفاده میکنم الانم با امروز ۲ روز میشه استفاده نکردم ولی بدن درد داره شروع میشه و همه سیستمه بدنم بهم ریخته

  farzad
  18 خرداد 1399

   سلام
   با قطع مصرف علائم و عوارض ترک بروز پیدا خواهند کرد، در برخی موارد این علائم ممکن است خطرناک باشند برای کنترل درد ناشی از ترک به یک برنامه ترک اعتیاد نیاز دارید که باید توسط پزشک متخصص و بعد از معاینه، دریافت اطلاعات و سوابق بیماری شما ارائه شود. مشورت با پزشک متخصص ترک اعتیاد در کنترل علائم ترک به شما کمک خواهد کرد و در نتیجه احتمال بازگشت شما به مصرف را بسیار کاهش خواهد داد.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399

سلام وقت بخیر من حدود پنج ساله متادون مصرف میکنم و الانم نه ماهه شربت میخورم و هیچ کس خبر نداره، خانمم که بفهمه بیچارم. چند بارم تا بیست روز گذاشتم کنار دوباره شروع کردم خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم واقعا خسته شدم خیلی بدهی و قسط دارم از کار کردن کلا بدم آمده نمیتونم کار کنم بهم بگید چیکار کنم تهران زندگی نمیکنم

سعادت
18 خرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  به روانپزشک شهرستان محل زندگی خود مراجعه کنید.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 شهریور 1399

سلام خسته نباشید من روزی 5 تا قرص 20میل میخوردم طی 3ماه اونو به روزی یدونه 5میل رسوندم الانم نزدیک 10روزه مصرف نمیکنم ولی هنوز خمارم البته بیشتر سردرد دارم. میشه بجز پیشنهاد دکتر یه چیزه دیگه بهم بگین کارم آزاده و بخاطر کرونا الان بیکارم پول رفتن به دکتر و مشاور ندارم میشه یه قرص بهم پیشنهاد بدین ممنون

حسینی
15 تیر 1399

  سلام دوست عزیز
  شما به علت ترک غیراصولی، دچار عوارض ترک متادون شده‌اید و در صورت عدم درمان مناسب ممکن است تا سالها درگیر این علائم باشید. به دلیل خطرات احتمالی، ما از تجویز دارو بصورت مجازی معذوریم. برای دریافت مشاوره با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  26 شهریور 1399

سلام
خدمت شما همدردهای عزیز واعضای محترم کلینیک
بنده مدت حدود۲ سال هستش که متادون مصرف میکردم هفته ای یک شیشه۲۵۰ccکه ۲ ماه پیش چون مصرفم نسبتا زیاد بود یه بطری یک لیتری رو پرکردم و به همون میزان مصرف قبلی استفاده کردم و بجاش آب داخل بطری ریختم. تا الان حالم خوب بوده هرصبح ساعت۸ بیدار میشدم و به کارام میرسیدم. الان دو روز هستش که بیقرارم و البته به زور طعم متادون میده و تقریبا داره بجای شربت، آب جایگزین میشه و به مرور از بدنم خارج شده . من ۷۰۰کیلومتر باتهران فاصله دارم
لطفا واسه اون بیقراریم راه کار یا دارویی برام توصیه بفرمائید
هزینه ویزیت پزشک متخصصتونم قبلش واریز میکنم خدمتتون

عنایتی
28 تیر 1399

  سلام دوست عزیز
  برای درمان بی‌قراری و عوارض بعد از ترک، به روانپزشک محل زندگی خود مراجعه کنید و زیر نظر پزشک باشید. تجویز اینترنتی برای ما مقدور نیست، چون مستقیماً با سلامتی شما مرتبط است و مسئولیت دارد.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 شهریور 1399

با سلام خدمت همه ی عزیزانی که در این قسمت خواستار کمک هستند,می‌خوام در سه مورد باهاتون صحبت کنم،اول اینکه اگر می‌بینید در جواب هر شخصی که برای ترک اعتیاد راه و چاره میخواد، از طرف سایت سفارش جهت مراجعه به متخصص میشه به این خاطر هست که اگر هر راهنمایی بکنند و طبق اون برای هر شخصی مشکلی پیش بیاد پیامد های مدنی و کیفری و معنوی داره . دوم اینکه وقتی خود ایشان تخصص این کار رو دارند، خب چرا نباید تبلیغ خودشون رو بکنند؟ هم مراجعه کننده به هدفش میرسه و هم تبلیغ کننده .سوم هم اینکه شما در هر شهری هستید ، برید سراغ روانپزشک مقیم شهر خودتون و مشکلتون رو بهش بگید،از نظر دارویی برنامه میگیرید و تمام . جهت کارشناسی و روانشناسی هم ، همون روانپزشک محترم بهتون میگن چیکار کنید. اگر علاقه ای به بستری و سم زدایی سریع و بیهوشی و غیره طبق موارد فوق ندارید تشریف ببرید پیش روانپزشک(پزشک اعصاب و روان باشه), یکی از علم های مهم طب روان ، همین انواع ترک اعتیاد به انواع مواد و کارها هست.
ببخشید طولانی شد .‌
بنده رزیدنت سایکولوژی هستم و خواستم کمکی کرده باشم.

Dr.s.a
1 شهریور 1399

  در ادامه عرایضم نظر شخصی خودم رو خدمتتون عرض میکنم . کلینیک های mmt یا همون متادون درمانی در حال حاضر مثل بقالی هستند. یعنی قصدشون ترک اعتیاد نیست.جایگزینی اعتیاد هست. اگر از مسئول فنی mmt درخواست کمک جهت ترک کامل مواد مخدر داشتید منتظر کمک نباشید،چون ایشان باید متادون و بوپرنورفین و اوپیوم بفروشند تا درآمد داشته باشند. اگر شما رو به سمت ترک دائم هدایت کنند یک مشتری از دست دادند ولی اگر وابستگی شما رو بیشتر کنند گویا سپرده بلند مدت باز کردند.
  در ضمن هرگز به فکر درمان خانگی و سقوط آزاد و بدون حمایت نباشید که لغزش میکنید . هر کاری هم میکنید با خانواده در میان بگذارید و اعلام کنید که بنده معتاد هستم و در حال حاضر در پروسه و دوره نقاهت و درمان به سر میبرم . مرگ یکبار ، شیون هم یکبار

  Dr.s.a
  1 شهریور 1399

   سلام دوست عزیز
   خیلی ممنون از بیان نظرات مفیدتون و زمانی که گذاشتید.

   کلینیک پیام تندرستی
   25 شهریور 1399

سلام من یک هفته هست ترک ابوالفضلی کردم کامل معده رو شستشو دادن. به نظرشما روش درستی هست؟

انصاری
14 شهریور 1399

  سلام دوست عزیز
  ترک اعتیاد نیاز به درمان اصولی و علمی دارد و به شما توصیه میشود به تبلیغات عجیب و غیرعلمی توجه نکنید. متادون کمتر از 2 ساعت در معده تجزیه و وارد خون و بافتهای بدن میگردد و شستشوی معده کمکی به شما نمیکند. برای دریافت مشاوره درمان با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 شهریور 1399

  سلام خسته نباشید.بنده دکتر بهم نوعی قرصی تجویز کرده درحد متادون اکسی کدون )که فقط داروخانه بیماریهای خاص داره فقط با نسخه پزشک خون بهت میدن.داروم چند روزی هست تموم شده وبه تعطیلات خوردم بخاطر که درد نکشم سه روزی هست متادون ۱۰ استفاده میکنم روزی ۴ عدد ایا باسه روز استفاده به این دارو معتاد میشم.البته نا گفته نماند دارویی که دکتر تجویز کرده دسته کمی از متادون نداره خیلی کلافه ام کرده متادون که استفاده کردم این چند روز خیلی بهم نشاط میده داروی قبلی بعد از چند ساعت احساس خواب آلودگی بهم دست میده که از خود بیزار میشم لطفا در هر دو مورد دارو بهم راهنمایی نماید(اکسی کدون روز ۳۰ روز ۴ عدد رسوندم به اکسی ۱۵ روز ۵ عدد چه کار کنم)امکان ترک هردو رادارم

  بیمار داسی شکل
  25 آبان 1399

   سلام دوست عزیز
   پزشک شما با توجه به بررسی وضعیت جسمی و روانی شما دارو تجویز نموده است و ما بدون معاینه مجاز به تغییر دارو یا دوز مصرف نیستیم. به شما توصیه می‌کنیم از مصرف خودسرانه متادون پرهیز کنید، زیرا روند ترک شما بسیار مشکل‌تر و پیچیده‌تر خواهد شد. حتما به پزشک خود مراجعه کنید.

   کلینیک پیام تندرستی
   25 آبان 1399

من برای ترک متادون باید به کجا مراجعه کنم

فرشته نوروزی
20 مهر 1399

  سلام دوست عزیز
  آدرس ما : خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، جنب بیمارستان مفید، کوی بیگدلی، پلاک۵
  شماره تماس : 41 22 22 22 – 021

  کلینیک پیام تندرستی
  25 آبان 1399

من بعد از یکسال مصرف مداوم الان میخوام ترک کنم
ولی ابتدا یه آزمایش ادرار دارم الان یه هفته س مصرف نکردم
در مورد منفی شدن آزمایش و هزینه های ترک به بنده مشورت بدید

جواد عبدلی
18 آبان 1399

  سلام دوست عزیز
  نتیجه آزمایش ادرار به نوع مواد مصرفی ، دوز مصرف و مدت مصرف دارد. در مورد هزینه‌های ترک اعتیاد به متادون با کلینیک تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 آبان 1399

  سلام
  اقا من ۱سال دوران طلایی داشتم حشیش و تریاک و شیره مصرف کردم و بعد 8ساله که شربت متادون مصرف کردم روزی چهار وعده جمعا250الی300سی سی. راننده سنگینم پشت فرمون چرت میزدم چندین تصادف وحشتناک داشتم و چندین نفرکشته شدن و خودمم بدنم پر از اثار زخم و پلاتین. تا 4ماه پیش ک خسته شدم و زن و بچه رو گذاشتم خونه پدرش، خودم خونه مادرم خوابیدم هر چند روزی 2سی سی کم کردم تا الان ک روزی یک وعده 3سی سی میخورم. الان یکماهه شب ها خوابم نمیبره. ازتون درخواست کمک دارم میترسم برم این کلینیک ها ب۲ بدن بهم یا به ماده دیگه ای معتادم کنن. خواهش میکنم این لعنتی رو نخورید .ترک کنید. زندگیمو نابود کرد متادون. چند تا مینی بوس و خاور از دست دادم و شش ماه پیش تریلی رو چپ کردم جوونیمم به باد رفت برام دعا کنید پاک شم. زن بچمو ازدست ندم. این سایت خوبیه، منتظرم صبح بشه زنگ بزنم برم بخوابم و سم زدایی شم. این 3سیسی رو نمیتونم دیگه کم کنم یک ماهه خواب ندارم
  کسی تجربه داشت کمکم کنه NA هم رفتم ولی خوشم نیومده، هیچی بلد نیستن، فقط حرف میزنن
  فرقی نمیکنه چه یک سی سی چه صد سی سی باید از اولش میرفتم پیش متخصص ترک اعتیاد، 4ماهه عذاب میکشم برام دعا کنید من به عجز رسیدم

  ali
  11 آذر 1399

   سلام دوست عزیز
   به شما توصیه می‌کنیم با توجه به شرایط شغلی خود و اینکه نیازمند تمرکز بالا هستید، هر چه سریع‌تر برای ترک اعتیاد اقدام کنید. ترک اعتیاد زیر نظر متخصص این زمینه به شما کمک می‌کند تا هر چه سریع‌تر ترک کنید و به زندگی سالم برگردید.

   کلینیک پیام تندرستی
   18 آذر 1399

  سلام آقا جواد عبدلي
  بهترين راه اينه خودت دست به كار بشي و نگران اما و اگر نباشي.
  تمام مراكز از كيت تست اعتياد استفاده مي كنند يعني ادرار مي گيرن از شما و كيت رو داخلش قرار ميدن. الان مثل قديم نيست و هر موادي آزمايش و كيت جداگانه داره، قديم از يه كيت مرفين استفاده مي كردن براي همين متادون و شيشه و گل رو منفي نشون ميداد اما الان كيت تست ٣،٥،١٠ تايي داريم يعني تا ١٠ تا مواد رو نشون ميده . هر چيزي كه مصرف داري برو كيت تست همون مواد رو بخر يا از داروخانه يا از اينترنت سرچ كن مثلا كيت تست متادون.
  توي ظرف ادرار كن و كيت رو داخلش قرار بده بعد ١٠ دقيقه بگير و ببين جواب چيه (نحوه استفاده داخل كيت نوشته شده) اگر كيت چند تايي گرفتي نتيجه هر مواد رو خط خودش مشخصه مثلا براي متادون نوشته MTD براي هشيش و گل THC براي ترياك MOR يا همون مورفين
  به همه دوستاني كه مشكل آزمايش دارن توصيه مي كنم خودتون كيت تست بخريد و قبل از آزمايش امتحان كنيد. اگه ميخواهيد بدونيد هر موادي چند روز تو بدن مي مونه گوگل كنيد و ببينيد. مثلا متادون تا ٢٠ روز هم ميمونه ولي اين به دوز مصرف و مدت اعتياد بستگي داره. يعني كسي كه ٥ سال روزي يه قرص ٤٠ استفاده مي كنه با شخص ديگه متفاوته.
  موفق باشيد
  آرزوي پاكي پاكي و پاكي دارم براي همتون

  متادون يعني مرگ تدريجي
  14 آذر 1399

   سلام دوست عزیز
   ممنون از شما

   کلینیک پیام تندرستی
   18 آذر 1399

شما هم فقط به فکر جیب خودتون هستید! دلتون به حال مردم نمیسوزه ۹۰ درصد مردم پول کافی ندارن که بیان تقدیم شما کنن یا شرایطشو ندارن بعضیا اگه یه روز کار نکنن شب گرسنه سر رو بالش میزارن! اصلاً دلیلش چیه که اینهمه قرص و شربت متادون توی بازار موجوده؟ غیر از اینه که متادون از همین کلینیکهای ترک داره توی بازار تزریق میشه؟ رسانه ها و صدا و سیما چقدر به مردم آگاهی میده که توی دام نیفتن؟ توی این جامعه ی پر درد که اکثریت جامعه بدنبال رهایی از غم و دردهاشونن مثل آب خوردن به مواد افیونی آلوده میشن! اکثر کلینیکهای ترک اعتیاد خودشون پشت مافیای متادونن! روزانه چقدر متادون توی ایران مصرف میشه؟ چه نظارتی هست؟ همه ی شماها فقط تبلیغ میکنید که جیب ملت عاجزی که برای ترک به هرچیزی چنگ میزنن رو خالی کنید! من تمام کامنت هارو خوندم و مایه تاسفه که هیچ راهکاری جز اینکه همرو به کلینیک ارجاع بدید، ندادید
بنده تمام تجربیات خودم رو به اشتراک میزارم چونکه از شما هیچ آبی گرم نمیشه! متادون از هر ماده مخدری خطرناکتره چون طول عمرش از هر مخدری توی بدن بیشتره به همین خاطر عوارضش کمی طولانی تره اما ترک کردنش اونقدرام وحشتناک نیست ، عوارض متادون وحشتناکه! لاغری ، صدمه به کبد و کلیه ها، صدمه به حافظه، صدمه به زندگی اجتماعی و کار و کاسبی، متادون از یک آدم باهوش یه خنگ تمام عیار میسازه! دندونهارو نابود میکنه و بصورت کلی بگم جوانی و عمر شمارو نیست و نابود میکنه! اگر قصد ترک دارید ابتدا خانواده رو در جریان بگزارید حتی اگه از اعتیاد شما اطلاع نداشته باشند دل رو به دریا بزنید و اونهارو مطلع کنید، بعد از قطع مصرف تا جایی که میتونید مایعات مصرف کنید حداقل روزی ۸ لیتر آب و مایعات و اگه امکانش هست آبمیوه تا روند سم زدایی سریعتر شود، سعی کنید ورزش کنید به کوه و صحرا برید چونکه یکجا نشینی شمارو کلافه و بیقرار میکنه سعی کنید خودتون رو به کاری سرگرم کنید ، برای درد بدن و استخوان از قرص ناپروکسن و آلفنیکس استفاده کنید توجه کنید قبل مصرف هر دارویی بروشور آنرا به دقت مطالعه کنید، به استخر بروید و مخصوصن شبها، قبل از خواب دوش بگیرید و این باعث میشود راحت تر بخوابید،حتی المکان روزی دو یا سه بار دوش بگیرید خیلی آرامبخش است، برای بی حالی و ضعف بدن تا میتوانید غذای پر کالری بخورید مانند خرما، در طول روز قهوه اسپرسو بخورید خیلی شما را سرحال میکند، از نوشابه های انرژی زا هم میتوانید مصرف کنید و یا میتوانید از قرص انرژی استفاده کنید، شبها قبل از خواب میتوانید دوز پایینی از یک قرص خواب مصرف کنید در حد اینکه فقط به خواب بروید انتظار خواب کافی و طولانی نداشته باشید چونکه مدتی نمیتوانید درست و حسابی بخوابید، در آخر اگر پول و شرایط مناسب داشتید بهتره در کلینیک ترک کنید اگر مثل من کارگر روزمزد و کم درامد بودید و نتوانستید به کلینیک مراجعه کنید اراده کنید و یکبار برای همیشه از شر افیون خلاص بشید به قدرت و توانایی خودتون ایمان داشته باشید امیدوارم تجربیات من برای شما مفید بوده باشه، بنده ۶ ماه به تریاک اعتیاد داشتم برای ترک تریاک به دام متادون افتادم از ۲۳ سالگی تا ۳۰ سالکی هر روز متادون مصرف کردم الان دو ساله پاک پاکم و دارم از زندگی لذت میبرم و حتی یک قرص استامینوفن هم نمیخورم، به امید سلامتی همه ی معتادان، به امید آزادی و شادی ملت رنجور ایران

عمو نصرت
11 آذر 1399

  سلام وقت بخیر دوست عزیز
  ممنون که تجربیاتتون را با ما به اشتراک میگذارید. در مورد دریافت هزینه های درمان لطفا توجه داشته باشید که کلینیک پیام تندرستی یک کلینیک خصوصی است و متاسفانه از طرف دولت و یا سازمان دولتی‌ای تامین بودجه نمی‌شود، برای همین تمام هزینه های درمانی و خدمات این مجموعه از طریق دریافت هزینه های درمان از مراجعه کنندگان است.
  در مورد ارائه راهکار در بخش کامنت های مقالات باید این نکته را در نظر داشته باشید که بخش کامنت ها بستر مناسبی برای ارائه راهکار درمانی نیست و نمی‌توان تنها با اطلاعات کمی که افراد در اینجا ارائه می‌دهند اقدام به تجویز روش درمانی کنیم چه بسا که در صورت ارائه راهکار درمانی به شخصی خاص، افراد دیگر این روش‌های درمانی را استفاده کنند که مناسب شرایط جسمی آن ها نباشد و این کار حتی می‌تواند برای ما بار حقوقی داشته باشد. و نکته دیگر اینکه در حال حاضر وب‌سایت پیام تندرستی بستر مناسب و نیروی متخصص کافی برای مشاوره آنلاین را ندارد، که امیدواریم در آینده بتوانیم این خدمات را نیز ارائه دهیم.
  البته این اطمینان را هم به شما می‌دهیم که در این مرکز دارو‌های اعتیادآوری مانند متادون، ب۲ و… برای مصرف روزانه به هیچ عنوان تجویز نمی‌شوند.
  با تشکر

  کلینیک پیام تندرستی
  11 آذر 1399

   سلام تو رو خدا منو راهنمایی کنید من ۶ روزه سرخود متادون رو ترک کردم روزی یه قرص ۵ میلی میخوردم ولی الان ۶ روزه که خواب ندارم.دست و پام خیلی درد میکنه فقط بهم بگید چیکار کنم.پول هم ندارم که برم کلینیک از بی پولی متادون رو ترک کردم چون پول برا خرید قرص نداشتم.ممنون و مچکر

   م.ج
   13 اسفند 1399

    سلام متاسفانه متادون علایم خماری رو دیر بروز میدهد با پزشک مشورت کنید

    کلینیک پیام تندرستی
    23 فروردین 1400

  عمو نصرت سلام ، پيامتو ديدم خيلي صادقانه بود دمت گرم
  تمام چيزهايي كه نوشتي مو به مو حس كردم و كاملا با شما موافق هستم. ٣٤ سالمه و از ١٧ سالگي فقط يكسال پاكي رو تجربه كرده بودم يعني تا ٣٣ سالگي من ١٦ سال آلوده بودم به ترتيب مصرف (هشيش،ترياك،هرويين،شربت متادون،ترياك،قرص متادون و براي هميشه تمومش كردم)
  عزيزان من يادتون باشه مواد مخدر در دراز مدت عوارض وحشتناكي داره بخصوص متادون كه من ٨ سال مصرف كردم(البته شربت خيلي بدتر از قرصه چون هركسي شربت مصرف كنه هر ٦ ماه افزايش چشمگير مصرف داره)
  متادون وقتي مصرفش طولاني بشه پوسيدگي دندان از ريشه حتي اگه مسواك بزني و نخ دندان استفاده كني،از دست دادن حافظه، من هميشه مطالعه كردم و سال ها كتاب خوندم ولي با حافظه من كاري كرد كه خودم باورم نميشه اين بلا رو سر خودم آوردم،مشكلات كبدي كه بسيار شايع هست و خيلي از مصرف كنندگان به دليل عدم چكاپ متوجه نيستند(در كشور هاي غربي كساني كه مصرف متادون دارند بايد سالي ٢ بار آزمايش كبد و غيره بدهند) خلاصه هزار و يك گرفتاري ديگه. اگر دنبال ترك متادون هستيد و تصميم قطعي گرفتين فقط از روش پله اي استفاده كنيد، دوستاني كه مصرف طولاني داشتند عجله نكنند يادتون باشه مهم تر از زمان ترك موفقيت هست، بعضي ها نگران آزمايش هستيد بعضي ها نگران آينده ولي با ترك پله اي همه نتيجه مي گيرند. يه كاغذ و خودكار برداريد دوز مصرف خودتون رو تقسيم كنيد به ٨ يا ١٠ قسمت يعني كسي كه قرص ٤٠ مصرف مي كنه تقسيم كنه به ٨*٥ ، هر دو هفته يك دوز كم كنه يعني قرص ٤٠ رو ٥ تا كم كنيد و تا دو هفته ٣٥ مصرف كنيد فقط نكته مهم اينه وقتي به دوز هاي پايين رسيدين زمان رو طولاني تر كنيد يعني وقتي به يك قرص ١٠ رسيدين يكدفعه به ٥ يا قطع نكنيد(اكثرا اينجا گير مي كنند و برميگردن به دوز بالا) دوز ١٠ رو بياريد روي ٧ ، دو هفته صبر كنيد بعد بريد ٥، دو هفته صبر کنید و در نهايت روي دوز آخر يكماه صبر كنيد . با اين شيوه شايد ٣،٤ ماه طول مي كشه و امكان برگشت بسيار كمه، اگر كسي بدنش سالم تر هست يا مدت كمتري درگير اين ماجرا بوده ميتونه هر هفته دوز رو كم كنه.
  من بعد ترک ١٥ كيلو وزن اضافه كردم و فيتنس كار مي كنم ، تمام دندان هام رو كاشتم ، انقدر وقت و انرژي دارم که به همه كارام ميرسم فقط يادتون باشه بعد از ترك مستقيم سراغ ورزش نريد و به خودتون و بدنتون زمان بديد. يادتون باشه تو مسير ترك تداوم حرف اول رو ميزنه اگه فشار بياريد و نتونيد تحمل كنيد دوباره بر ميگرديد. پس برنامه ريزي كنيد مكتوب روي كاغذ يادداشت كنيد ، يك جعبه تقسيم روزانه قرص بخريد (قيمتي نداره) در طول زمان ترك دوش آب داغ نگيريد وگرنه آب بسيار خوبه و كمك مي كنه. براي خواب هم مشكلي پيدا نمي كنيد و سر كار هم مي تونيد بريد . آرزوي تندرستي و پاكي براي تمام دوستان

  متادون يعني مرگ تدريجي
  14 آذر 1399

   سلام دوست عزیز
   ممنون از همدلی شما، موفق باشید

   کلینیک پیام تندرستی
   18 آذر 1399

  سلام احسنت برتو ای مرد باغیرت حال کردم، داداشم روحیه بهم دادی، واسه منم دعا کن به امید تندرستی همه عزیزان یاعلی

  سامان
  17 آذر 1399

سلام خدمت شما دوسته عزیز من پنج سال ترامادول مصرف میکردم بعد طبق یک کار خود سرانه رفتم سمته متادون تقریبا یک ماهه که روزی ۱۵ سی سی متادون میخورم ولی الآن میترسم ترک کنم و خماری که ازش صحبت میکنید سراغم بیاد چون واقعا از خماریه ترامادول هم میترسیدم ، میخواستم ببینم الآن بذارم کنار مثل اون هایی که ۲۵۰ سی سی مصرف میکردنو چن سال مصرف میکردن درد خماری میکشم یا فرقی داره یا زیاد درد نداره ، میشه راهنماییم کنید ؟! ممنون میشم

علی مجرایی
17 آذر 1399

  سلام دوست عزیز
  درمان اعتیاد یک کار بسیار تخصصی است و نیاز به بررسی پارامترهای زیادی در مصرف‌کننده دارد. به شما توصیه می‌کنیم برای دریافت مشاوره و راهکار درمان به کلینیک مراجعه کنید. شما با مراجعه به کلینیک ما، با کمترین عوارض و درد ممکن به سلامتی قبلی خود باز می‌گردید.

  کلینیک پیام تندرستی
  18 آذر 1399

سلام من ۷سال متادون مصرف کردم با دوز روزی یه۴۰الان ۷روزه پاکم چقدر دیگه طول میکشه کامل پاک شم ممنون

میلاد محمد پور
12 دی 1399

  با سلام ممنکن هت تا 1 ماه زمان ببره.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 تیر 1400

سلام متادون چقدر طول میکشه پاک بشه

میلاد محمد پور
12 دی 1399

  با سلام متاسفانه بسته به میزان مصرف سن و چربی بدن متفاوت هست

  کلینیک پیام تندرستی
  25 تیر 1400

سلام ببخشید قیمت دوره ترک متادون چنده من دارم هرجور شده این پولو جور میکنم که از شره این اشغاله خونه خراب کن دور بشم

Amir
26 بهمن 1399

  برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. ترک متادون نیز مانند دیگر مواد شبه مخدر دوره علائم ترک سختی دارد که بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود برای اطلاع از قیمت با شماره 02122222241 تماس حاصل فرمایید.

  کلینیک پیام تندرستی
  25 تیر 1400

سلام ترک متادون در منزل با پشتیبانی دارویی و …را ایا انجام میدهید.وقرص ۴۰ میل روزی یک عدد بمدت ۵ سال است که مصرف میکنم.تشکر از محبت شما

نادر گنجه
16 اسفند 1399

  سلام متاسفانه خیر نیاز بستری هست

  کلینیک پیام تندرستی
  23 فروردین 1400

سلام خسته نباشید
من یک سالی میشد که فقط شربت متادون مصرف میکردم روزانه دوتا ۹ سی سی. ولی الان یه نزدیک دو هفته هست که کلا قطع کردم. میخواستم بدونم تا چند روز یا چند هفته و ماههای دیگه علایم قطع مصرف و خماری و دردش از بین میره؟ ممنون

علی زالوند
22 اسفند 1399

  سلام بستگی به عوامل مختلفی دارد

  کلینیک پیام تندرستی
  23 فروردین 1400

با سلام بنده یک قرص ۲۰ قهوه ای متادون مصرف کردم به جای تاخیری و ۳ روز ازش میگذره شاید امسال ۵ یا ۶ بار استفاده کردم و بین هر بار مصرف حداقل یکی دوماه فاصله بوده و آخرین بار ۳ روز پیش مصرف کردم و یکی دو هفته دیگه میخوام برم برای آزمایش عدم اعتیاد برای ازدواج آیا نشون میده و اگه نشون میده راهی هست انجام بدم و منفی بشه؟؟با حرفایی که دوستان زدن دیگه به جای تاخیری هم جرعت نمیکنم استفاده کنم فقط میخوام این جریان تست عدم اعتیاد برای ازدواج منفی بشه ممنون میشم جواب بدین

میلاد روش
8 فروردین 1400

  سلام متادون مخدر صنعتی هست که دیر از بدن بیرون دفع میشه و امکان مثبت شدن تست هست تنها راه منفی شدن مصرف نکردن است

  کلینیک پیام تندرستی
  23 فروردین 1400

سلام عزیز من من ۲۶ سالمه مصرف یا یه سال قبل روزی پنج تا چهل بود بعد خودم رفتم کلینیک رسوندنم به روزی یه دونه چهل الان نزدیک به ۱۵ روز ترک مصرف کردم بی خوابی شدید دارم با بی اشتهایی شبا نمی تونم بخوابم تا صب بیدارم من امیدمو به خداست دیگه مصرف نمی کنم فقط می خواستم یه راهنمایی به بکنید که چجوری شبا بتونم بخوابم بی اشتهایی شدید بعدم زخم معده دارم…نمیدونم چیکار کنم…ممنون میشم راهنماییم کنید.

رضا جمالی.
10 فروردین 1400

  سلام توصیه میشود حتما با متخصص مرکز ویزیت شوید

  کلینیک پیام تندرستی
  23 فروردین 1400

سلام ازمحضر تون ،ن مدت ۷ سال داروی متادون ،قرص ، ۲۰دردونوبت صبح وشب استفاده میکنم یعنی صبح یه قرص ۲۰ استفاده میکنم وشب هم ۲۰ استفاده میکنم ،،میخواستم ترک کنم خواهشمنداست کمکم کنید من یه هنرمند خوشنوبس هستم 09195277638حسینی

سید ناظر حسینی
10 فروردین 1400

  سلام برای ترک متادون نیاز به بستری است میزان و سال مصرف شما و نوع مصرف باید از روش بستری استفاده کنید

  کلینیک پیام تندرستی
  23 فروردین 1400

   سلام من روزی یک عددقرص ۴۰ میخوردم.وحالم خوب بود تا دو روزتااینکه تریاک مصرف کردم بعدش خماری شدیدپیداکردم.حتی سه تا قرص متادون هم خوردم ولی خماری رفع نشد مرسی اگه کمک کنید

   Ali
   25 خرداد 1400

    سلم دوست عزیز شما نیاز به درمان کامل دارید شیف دادن به متاون و مورفین کاملا اشتباه هست. درمان بستری برای ترک متادون بسیار اثربخش خواهد بود.

    کلینیک پیام تندرستی
    25 تیر 1400

    سلام دوست عزیز
    برنامه های درمان اعتیاد در این مرکز برای هر فرد با توجه به شرایط جسمی، روحی و نوع اعتیاد بصورت اختصاصی ارائه می‌شود، برای اطلاع از نوع روش درمانی و هزینه های ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید تا مشاورانمون شما را راهنمایی کنند.

    کلینیک پیام تندرستی
    3 مرداد 1400

    سلام وقت بخیر دوست گرامی
    نحوه درمان برای هر شخص به عوامل مختلفی بستگی دارد که تنها پزشک متخصص ترک اعتیاد قادر به تشخیص آن می باشد . همچنین تمامی بیماران ما در طول دوره درمان اعتیاد می‌آموزند که چگونه اختلالات عاطفی و رفتاری خود را درک و درمان کنند. پیشنهاد می‌کنم با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید تا مشاورانمون راهنماییتون کنند.

    کلینیک پیام تندرستی
    3 مرداد 1400

    با سلام لطفا مشاوره تخصصي با شماره 02122222241 داشته باشید.

    کلینیک پیام تندرستی
    3 مرداد 1400

    با سلام لطفا با شماره 02122222241 تماس بگیرید

    کلینیک پیام تندرستی
    3 مرداد 1400

من شش بار تریاک و ترامادول ترک خونگی داشتم انقدر بهم فشار نیومده بود متادون و قرص بی۲ چه زهرماری هست که خود کلینیک ترک اعتیاد تجویز میکنه بعدانقدر عر میزنید و مردم از ترک خونگی میترسونید شما کلینیکها به صورت قانونی کاسبی مواد مخدری بدتراز تریاک میکنید دولت تو زندان متادون مجانی میده تا همه عملی بشن و برن تواین کلینیکها پول خرج کنن اگر متادون و بی۲ انقدر ضرر داره کلینیکها گه میخورن به من و امثال من بجای تریاک متادون میدن خدا بما رحم کنه که دیگه گیر این کلینیکهای لعنتی نیوفتیم

مهرداد
15 اردیبهشت 1400

  با سلام دوست عزیز کلینیک پیام تندرستی به هیچ عنوان از داروهای نگهدارنده استفاده نمی کند .

  کلینیک پیام تندرستی
  19 اردیبهشت 1400

سلام من آلان ۱۲روزمتادون نمی‌خورم ولی من ۷سال روزی ۲تا۴۰میخوردم ولی الان بازم خمارمیشم

Mojtaba
15 اردیبهشت 1400

  با سلام دوست عزیز حتما تحت درمان قرار بگیرید . علائم ترک متادون بسیار طولانی خواهد بود.

  کلینیک پیام تندرستی
  19 اردیبهشت 1400

سلام. من هفت سال متادون مصرف کردم. شش ماه پیش در یک مرکزی با سرم و آمپولی که داخل سرم میریختن و خواب آور بود سم زدایی کردم. مجموعا هفت تا سرم و آمپول بهم زدن. ماه اول هفت کیلو وزن کم کردم و درد و خماری رو داشتم. الان پس از گذشت شش ماه هنوز این علایم رو دارم که واقعا کلافه ام کرده.
بیحالی شدید به نحوی که حوصله هیچ کاری ندارم
درد پا و احساس سوزن سوزن شدن بدن
وقتی توی تخت خوابم توی عضلات کمر و ران و پست ساق پا عضلاتم شدیدا احساس خستگی میکنم و مدام خودم رو توی تخت خواب میکشم
اینو بگم با این شرایط واقعا هیچ ولع مصرف مجددی ندارم و حالم ازش به هم میخوره

راستی کف پاهام هم داغ میشه و گاهی اوقات احساس گر گرفتگی میکنم.
خواهش میکنم راهنمایی کنید چون تمام ابعاد زندگیم تحت الشعاع قرار گرفته.

دیاکو
21 تیر 1400

  با سلام دوست عزیز شما نیاز به وزیت متخصص دارید .
  برای گرفتن وقت لطفا با شماره 02122222241 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 تیر 1400

منادون سخت ترزن ماده مخدر من دو ماه مصرف میکردم رفتم کمپ‌اینقد قوی است چسبندگیس بالاس بعد یه هفته تازه خمار میشین حداقل ۶ ماه دوره خماریس است تا یک سال بهترین روش ترک اینه با شیره یا تریاک حداقل یک سال بکشید تا اثرش از بدنتون بره بیرون بخدا خیلی سخته طوری بود ک من با اب یخ حموم میکردم وگرنه خودتون وقتتون تلف نکنید بخدا با مواد مخدر سنتی حداقل یکسال جایگزین بعد از اون هم برین کمپ یا کلنیک براحتی تریاک یا شیره ترک میکنین چون دوره خماری شدید اینا حد اکثر تا بیست روز کمتره

امیر
22 تیر 1400

  با سلام دوست عزیزبله ترک متادون بسیار سخت و سنگین هست اما برای ترک نیاز نیست مصرف به مواد سنتی تغییر پیدا کند . ما در کلینیک پیام تندرستی علائم خماری را کاملا کنترل میکنیم و سم زدایی انجام می دهیم.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 تیر 1400

همین حالا تماس بگیرید

02122222241