ترک متادون چند روز طول می کشد؟

ترک متادون با دارو
کلینیک پیام تندرستی
5 اسفند 1398

متادون یک داروی اعتیادآور است که به منظور درمان درد های شدید و همچنین به منظور درمان اعتیاد به برخی مواد مخدر افیونی استفاده می شود. این دارو به خودی خود می تواند افراد را به اعتیاد دچار کند به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی برای ترک اعتیاد متادون به اندازه دیگر مواد مخدر اهمیت دارد. در ادامه این مقاله همراه کلینیک پیام باشید تا ببینیم چگونه متادون را ترک کنیم و بهترین روش ترک اعتیاد به متادون را پیدا کنیم.

مصرف قرص یا شربت متادون اعتیادآور است؟

با وجود اینکه از داروی قوی متادون برای درمان ترک اعتیاد برخی مخدرها نظیر هروئین، کراک و ترک تریاک استفاده می شود اما اگر مصرف آن تحت نظر پزشک متخصص صورت نگیرد، خود تبدیل به معضلی برای ترک اعتیاد می شود. متادون اغلب به صورت قرص یا شربت استفاده می شود و میزان اعتیاد آوری آن در هر دو صورت به یک اندازه هشدار دهنده است. خاصیت دارویی متادون برای تسکین دردهای غیر قابل تحمل یا سرفه های شدید آن را تبدیل به یک داروی پرطرفدار کرده است که حتما باید با تشخیص پزشک مورد مصرف قرار بگیرد و در غیر این صورت می تواند عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

خماری ترک متادون چند روز است

چگونه قرص متادون را ترک کنیم؟

ترک اعتیاد با متادون سبب کاهش مصرف مواد مخدر می گردد اما زمانی که بیمار به مصرف این داروی افیونی عادت پیدا کند باید اقدامات لازم جهت ترک متادون انجام شود. استفاده از روش های روانشناسی ترک اعتیاد باید در اولویت این مسیر قرار داده شود. زیرا زمانی که فرد بعد از ترک اعتیاد مخدر مصرفی دوباره به مصرف داروی ترک اعتیاد عادت پیدا می کند با شکستی مواجه می شود که ابتدا باید از لحاظ روحی آماده شود.

نکته قابل توجه این است که پیش از همه این موارد باید فرد به خواست خود اقدام به ترک اعتیاد متادون کند. تنها در این مرحله است که فرآیند ترک متادون به طور جدی آغاز می شود.

تجربه ترک متادون بدون درد

بهترین روش های ترک اعتیاد متادون کدام است؟

فرد مبتلا به سوء مصرف شربت یا قرص متادون نباید بدون مشورت پزشک اقدام به ترک اعتیاد متادون کند. بعد از آنکه بیمار تصمیم به ترک مصرف متادون گرفت باید با مراجعه به کلینیک ترک متادون مراحل اصولی کنار گذاشتن مصرف متادون را طی کند. از آنجایی که قطع ناگهانی مصرف متادون و مشورت نکردن با پزشک می تواند عوارض روحی و جسمی شدیدی را به همراه داشته باشد، بیمار حتما باید در شروع درمان خود از یک حامی متخصص یا مشاور کمک بگیرد.

ترک متادون با داروی گیاهی

در واقع افراد مبتلا به سوء مصرف انواع مخدر ها از لحاظ روحی بسیار آسیب پذیر بوده و اگر انگیزه کافی برای ترک اعتیاد خود نداشته باشند امکان لغزش آن ها در دوره ترک اعتیاد بسیار بالا می رود. به همین دلیل مهم ترین مرحله برای حمایت بیماران استفاده از روش های روانشناسی ترک اعتیاد و شرکت در جلسات مشاوره است.

عوارض ترک اعتیاد غیر اصولی متادون

ترک اعتیاد غیر اصولی دارای عوارض جبران ناپذیر جسمی، روحی و روانی زیادی به همراه دارد که در برخی موارد ممکن است اقدام به خود کشی و بازگشت وابستگی جسمانی را به همراه داشته باشد. موارد زیر از جمله عوارض ترک اعتیاد متادون با روش های غیر اصولی هستند.

 • اختلالات خواب و بی خوابی
 • کاهش فشار خون
 • ضعف و بی اشتهایی
 • سرگیجه و تهوع
 • اضطراب و بیقراری
 • خارش پوستی
 • اختلال در دید
 • اختلالات جنسی
 • افسردگی، هیجان و احساس نارضایتی

ترک اصولی متادون چند روز طول می کشد؟

اگر ترک اعتیاد محرک متادون با روش های اصولی و صحیح انجام گیرد و مرحله سم زدایی آن با موفقیت طی شود حدودا 2 الی 3 هفته به طول می انجامد. افرادی که می خواهند اقدام به ترک اعتیاد در منزل داشته باشند باید دقت کنند که بهتر است مرحله سم زدایی برای ترک هر ماده مخدری از ترک الکل گرفته تا ترک حشیش و هروئین باید در کلینیک های تخصصی ترک اعتیاد انجام پذیرد. عوارض خماری و درد های ناشی از آن با توجه به نوع اعتیاد و مدت زمان آن ممکن است در هر فرد متفاوت باشد به همین ترتیب طول دوره سم زدایی و ترک اعتیاد هم در فرد می تواند متفاوت باشد.

در کلینیک تخصصی ترک اعتیاد پیام تندرستی بعد از انجام آزمایش های لازم و تجویز پزشک بهترین شرایط برای ترک اعتیاد بیماران فراهم می شود که طول دوره ترک به حداقل زمان ممکن برسد. پزشکان و متخصصین این مجموعه با کاهش تدریجی دوز دارو میزان درد های عضلانی و استخوانی را به کمترین حالت می رسانند. سم زدایی مخدر متادون معمولا بین 7 الی 10 روز به طول می انجامد.

بهترین روش ترک متادون بدون درد

برای ترک متادون موارد زیر را به خاطر بسپارید

قبل از اقدام به ترک هر ماده مخدری باید مواردی را در نظر داشته باشید تا روند ترک اعتیاد به بهترین و صحیح ترین روش ممکن انجام شود. برای ترک اعتیاد متادون هم موارد زیر را به خاطر داشته باشید.

 • ابتدا بهتر است که ترک مصرف متادون را تدریجی کاهش بدهید. برای این کار با تشخیص پزشک می توانید از دو روش کاهش مصرف متادون یا داروهای جایگزین استفاده کنید.
 • داروهای مخصوص سم زدایی مانند نالتروکسان می‌ توانند علائم ترک اعتیاد را به 2 الی 3 روز کاهش بدهند اما حتما باید با تجویز پزشک مصرف بشوند.
 • در آخر به یاد داشته باشد که اگر شما از بستگان و عزیزان بیمار مبتلا به اعتیاد هستید، حمایت شما بیش از هر چیز دیگری می تواند در طول این مسیر به بیمار کمک کند تا به زندگی طبیعی و سالم خود بازگردد.

برخی از افراد به دنبال مراکز تخصصی ترک اعتیاد از جمله کلینیک ترک ماری جوانا یا مرکز ترک اعتیاد الکل هستند. کلینیک تخصصی پیام تندرستی به شما و عزیزانتان کمک می کند تا اعتیاد به هر ماده مخدری را در همین مرکز کنار بگذارید و به دنبال مراکز دیگری نباشید. شما نیز می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره تلفن 02122222241 تماس حاصل فرمایید و مشاوره های لازم را از متخصصین ما دریافت کنید.

دسته بندی مقاله : ترک اعتیاد
دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

چند سالی هست متادن مصرف میکنم الان هم 8 روز که مصرف نمیکنم ، چند روز دیگه باید طاقت بیارم که از بدنم بره بیرون چون که خیلی داره بهم فشار میاره که دوباره مصرف کنم

ظفری
1 اردیبهشت 1399

  سلام وقت بخیر
  ترک یک باره و غیر اصولی متادون توسط افرادی که دوز بالا مصرف کرده اند یا بازه زمانی طولانی مصرف متادون داشته‌اند، دارای اثرات جبران ناپذیر و بسیار طولانی مدت می‌باشد. اگر دوره ترک متادون تحت نظر پزشک نباشد، احتمال لغزش و سوءمصرف مجدد وجود دارد. جهت قطع مصرف متادون حتماً از پزشک متخصص ترک اعتیاد مشاوره بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  7 اردیبهشت 1399

   سلام درود بشما
   سوالی داشتم بنده تا چهل ،پنجاه روز پیش روزی دویست وپنجاه سی سی شربت متادون مصرف داشتم الان درحال حاضر رسیدم به یک ونیم سی سی که همین رو درطول روز هشت قطره صبح هشت قطره ظهر هشت قطره غروب هشت قطره شب میخورم ولی خیلی دارم یک روزهایی اذیت میشم قلبم حدودا یک هفته بود درد داشتم الان کمی بهتر الانم سیستم عصبیم بهم ریخته خیلی زود عصبی میشم باهمه سرجنگ دارم

   حسن صفایی
   26 خرداد 1399

    سلام دوست عزیز
    برای ترک اصولی با خطر کمتر و کنترل علائم قطع مصرف پیشنهاد می‌کنیم حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

    کلینیک پیام تندرستی
    26 خرداد 1399

با سلام و احترام
هزینه بستری شدن جهت ترک شربت متادون چقدره
کلا هزینه درمان را اعلام بفرمایید ممنون میشم
متشکرم

آرسام نورپاک
3 اردیبهشت 1399

  سلام
  برنامه های درمان اعتیاد در این مرکز برای هر فرد با توجه به شرایط جسمی، روحی و نوع اعتیاد بصورت اختصاصی ارائه می‌شود، برای اطلاع از نوع روش درمانی و هزینه های ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید تا مشاورانمون شما را راهنمایی کنند.

  کلینیک پیام تندرستی
  7 اردیبهشت 1399

  سلام فقط میخوایین بکشونین اونا یا متخصص باشه یا دکتر همون کاری که اونجا انجام میدید بگید خانه انجام میدهیم ما متخصص داریم الان من از شمال چجوری بیام تهران خوب بگید اینجا انجام میدیم

  مشتی پسر
  20 خرداد 1399

   سلام دوست عزیز
   دلیل اینکه ما شما را به پزشک متخصص ارجاع می‌دهیم اینه که در کلینیک پیام تندرستی با اعتیاد مانند هر بیماری دیگه‌ای برخورد می‌شود، همانطور که یک پزشک برای یک بیماری خاص به همه افراد مراجعه کننده نسخه یکسانی نمی‌دهد، برای اعتیاد هم همین برخورد انجام می‌شود، چرا که شرایط هر فرد با دیگری فرق دارد.
   سوابق بیماری هر فرد، شرایط بیمار و حتی عوامل اولیه شروع به اعتیاد باید بررسی شود. طرح درمانی که برای یک بیمار اثر بخش باشد می‌تواند برای فرد دیگری حتی خطرناک نیز باشد. برای همین ما به خاطر خطرات احتمالی خوددرمانی در اینجا نمی‌توانیم برای همه افراد یک برنامه درمانی معرفی کنیم.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399

سلام و خسته نباشید
من سه سال و نیم متادون مصرف کردم و و یک سالو نیم روزی ۴۰ سی سی مصرف داشتم و باتوجه ولی در دوماه او ۴۰ سی سی رو به
۳ سی سی رسوندم و در ۳ سی سی قطع کردم الانم ۵ روز مصرف نداشتم خواستم بپرسم ازتون که میشه گفت من ترک یکباره نکردم و تقریبا اصولی پیش رفتم؟؟؟؟؟؟

حسام
14 اردیبهشت 1399

  سلام
  تنها روش اصولی و نتیجه بخش توسط پزشک ترک اعتیاد صورت می گیرد که در تمام مراحل ترک ، علائم و شرایط جسمی و روحی بیمار کنترل و درمان می شود.

  کلینیک پیام تندرستی
  20 اردیبهشت 1399

باسلام
من میخوام توی این ایام کرونا توی خونه متادون رو ترک کنم . آیا راه حلی ، مشاوره ای برای من دارید؟ آیا قرض یا کپسولی یا دارویی برای تحمل به من معرفی میکنید ؟

مهران بدلی
17 اردیبهشت 1399

  سلام
  متادون ماده ای شبه مخدر است که وابستگی شدیدی را برای مصرف کننده به وجود می آورد – حتما مراحل سم زدایی بدن از متادون و کنترل علائم ترک باید طبق برنامه ای باشد که دکتر متخصص ترک اعتیاد تشخیص می دهد.

  کلینیک پیام تندرستی
  20 اردیبهشت 1399

سلام همسرم الان چند ماه هست به متادون اعتیاد پیدا کرده آیا میشه تو خونه ترک کنه

صادقی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  ترک متادون در خانه بدون نظارت کادر پزشکی ، برای بیمار بسیار خطرناک است زیرا قطع ناگهانی متادون بدون برنامه درمانی اعتیاد موجب تشنج می‌شود. برای ترک قطعی حتما از پزشک متخصص ترک اعتیاد راهنمایی بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

باعرص سلام وخسته نباشیدخدمت شما من الان دقیقادوسال که متادون مصرف میکنم دیگه خسته شدم امروزرفتم به یکی ازتبلیغات ماهواره ای زنگ زدم وگفتم داروی ترک اعتیادمیخوام به اسم سناتورهمین امروزمیخواستن ازطریق پیکی که دارن توشهرهابهم بدن منم قبول کردم یهوتوذهنم افتادکه برم توی اینترنت یه سرچ بکنم ببینم که چجورداروی هست.خوشبختانه تنهاشانسی که توزندگیم خدابهم دادهمین بودکه خوندم نوشته بودتقلبی وپشیمون شدم ونگرفتم..من بارهاوبارهاترک کردم وخیلی دردوغماری وبیخوابی کشیدم واسه خودم ترک کروم ..من دوسال تریاک خوردم واسه خودم ترک کردم وداغون شدم…قبلشم سه سال ترمادول میخوردم وکنارگداشتم..ولی این دوسالی که من متادون مبخورم اولین باربودکه رواوردم به متادون وراستش میخواستم که پیکج ترک اعتیادبگیرم صرفابخاطراین بودکه دیگه نمیخواستم هیچ دردی بکشم بخدادیگه طاقت درد.بی خوابی.کسلی.ازخودم بدمیومداحساس چندش میکردم توی دوره ترک ومن متاهلم بایدکاربکنم نمیتونم که ۱۰روزخونه وایسم ..مثلا دفعات پیش که ترک میکردم همونجوری ازروزاول میرفتم سرکارحال نداشتم رمق نداشتم خمیازهای پی درپی میکشدم باچهره شکسته وداغون همه نگام میکردن ازخودم بدم مبومدمن شغلم پیک موتوری هستم وسرویس میرفتم همونجوری احساس خیلی بدی داشتم تودوره ترک نمیدونم چراخجالت میکشیدم احساس کوچک وپوچ ولی ارزش بودن داشتم..دیگه نمیخوام اوناحتی واسه یک ثانیه هم تکراربشه توروخداکمکم کنین من به کمکتون واقعااحتیاج دارم این باردیگه هیچوقت نمیرم سمتش من دست شمارومیبوسم لطفاکمکم کنین…باتشکرازشما…وحید

وحیداحدی فر
22 اردیبهشت 1399

  سلام دوست عزیز
  موادهایی که شما مصرف داشته اید از خانواده داروهای شبه مخدر هستند که بشدت وابستگی ایجاد میکنند و برای ترک همیشگی آنها حتما باید تحت نظر پزشک ترک قرص های اعتیادآور باشید تا بتوانید تمام علائم ترک را کنترل و درمان کنید . برای حس های پوچی و بی حالی و خواب آوری می توانید از روانپزشک خود کمک بگیرید و با شرکت در جلسات روان درمانی و مشاوره تمام عوارض پیش آمده بر اثر سوء مصرف داروهای شبه مخدر را درمان کنید. کادر پزشکی ما در تمام مراحل همراه شما هستند.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

روش ترک مصرف خودسرانه متادون

احمد فرزام نیا
22 اردیبهشت 1399

  تنها روش اصولی و نتیجه بخش ترک متادون مراجعه به مراکز سم زدایی بدن از متادون با مجوز رسمی از وزارت بهداشت است و نوع سم زدایی بعد از آزمایش اولیه اعتیاد و مقدار دوز مصرفی و مدت زمان مصرف مشخص می گردد.

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

من به متادون اعتیاد پیدا کردم نزدیک چهار ساله روزس سی گرم
بهترین روش ترکتون چیه؟ چیکار میکنید؟ چند روز طول میکشه تا از بدنم این کوفتی بیاد بیرون

علی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  بهترین روش ترک متادون سم زدایی تدریجی است که حداقل 10 -15 روز زمان می برد. بعد از بستری در کلینیک شبانه روزی دکتر جوادی شما بصورت روزانه توسط روانپزشک و روانشناس متخصص ترک اعتیاد ویزیت می شوید و 24 ساعته تحت نظارت کادر پزشکی هستی و تمام علائم ترک متادون شما بورت پزشکی و تخصص کنترل و درمان می‌گردد. بعد از ترخیص هم مراقبت های بعد از ترک اعتیاد برای شما آغاز می گردد مانند: کلاس های گروه درمانی، خانواده درمانی، مشاوره، روان درمانی و ….

  کلینیک پیام تندرستی
  22 اردیبهشت 1399

باسلام من 2ساله که متادون مصرف میکنم و میخام ترکش کنم ،باید چکار کنم

سعید گودرزی
22 اردیبهشت 1399

  سلام
  میتوانید همین امروز با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید و برای شروع درمان اعتیاد خود اقدام کنید.

  کلینیک پیام تندرستی
  23 اردیبهشت 1399

برای ترک متادون چ کارکنم انجمن هم رفتم ی سال لغزش کردم دیماه اول دوست نداشتن متادون روتر رفتم مراکز متادون درمانی ترک متادون آنهمه ترک هابدتربتآکاهی لغزش کردم کمکم کنیدلطفا

عارف رستمی
22 اردیبهشت 1399

  برای ترک اصولی مواد اعتیادآور باید تنها به مراکز تخصصی درمان اعتیاد با مجوز رسمی از وزارت بهداشت مراجعه کنید. ترک متادون نیز مانند دیگر مواد شبه مخدر دوره علائم ترک سختی دارد که بدون نظارت کادر پزشکی برای بیمار قابل تحمل نیست و موجب لغزش و سوء مصرف مجدد او می شود.

  کلینیک پیام تندرستی
  23 اردیبهشت 1399

سلام من روزی 3 عدد قرص 2چ میلی مصرف میکنم بمدک دو سال چگونه باید ترک کنم

حمید رضا درودیان
27 اردیبهشت 1399

  جهت تعیین وقت برای سم زدایی می‌توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  28 اردیبهشت 1399

باسلام من هشت ماه وپونزده روزترک متادون کردم ک اولش رفتم‌ دکتر..واین هشت ماه پادرددارم جفت ساق پاهام مدام احساس میکنم گزگزمیکنه وبی حالم میکنه بنظرشمابایدچکارکنم

کام حیدری
28 اردیبهشت 1399

  برای درمان و تعیین وقت ویزیت پزشک با کلینیک تماس بگیرید . تنها پزشک میتواند با توجه به علائم برای شما دارو تجویز کند.

  کلینیک پیام تندرستی
  28 اردیبهشت 1399

با سلام من مدت هاست که به شربت متادون روی آوردم طوری که روزانه سه تا سر بطری می خورم چند وقت پیش هم غش کردم تشنج نبود غش کردم رفتم دکتر یه سرم بهم زد ودوتا امپول هم خالی کرد تو سرم الانم می خوام با همکاری شما ترک کنم شبا موقع خواب وقتی که همه جا ساکت باشه گوشام شروع ب وز وز می کنه

محمد
28 اردیبهشت 1399

  در این کلینیک به هیچ عنوان از مواد شبه مخدر برای ترک اعتیاد استفاده نمیشود . تمام پروتکل ترک اعتیاد متناسب با شرایط خاص هر بیمار ارائه می شود. میتوانید برای شروع درمان و انجام آزمایش های اولیه ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  29 اردیبهشت 1399

سلام.ببخشید متادون هم ترک می دهید. من ۷ساله که متادون مصرف میکنم البته قبلا تریاک مصرفم بوده به یک کلینک واسه ترک رفتم که افتادم به دام متادون. البته کلینک که نبود بیشتر به فروشنده قرص و شربت متادون و ب ۲ میخورد نه پزشک داشت و نه روانشناس

مهدی هداوند
29 اردیبهشت 1399

سلام بنده ۲۴ ساعته مصرف نکردم شرایت دکتر رفتن را ندارم . متادون مصرف میکردم من را راهنمایی کنید چه کاری کنم که پاک بشم

درضمن بنده ۲ ماه مصرف میکردم .

مهدی
3 خرداد 1399

  با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید و برای ترک سرپایی شربت متادون از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  6 خرداد 1399

سلام من ۲ماه متادون مصرف میکردم الان ۲۴ساعته پاک هستم شرایط دکتر رفتن را ندارم لطفا من را راهنمایی کنید چگونه دیگه مصرف نکنم و ترک یابویی برای بنده خطر ناک است . روزی ۱۰ سی سی مصرف میکردم . خواهشن جواب بدید .

مهدی
3 خرداد 1399

  سلام خسته نباشید من دو سال هست متادون مصرف میکنم ولی الان سه ماه هست مصرف من رسیده به روزی۵۰سی سی شده خودم خسته شدم میشه کمک کنید بگید چیکار کنم ..ممنون

  Hosseinmoghadam
  7 خرداد 1399

   سلام
   برای آشنایی با روش صحیح ترک اعتیاد متادون پیشنهاد می‌کنیم با مشاوران ما در کلینیک پیام تندرستی تماس بگیرید.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399

سلام
روزتون بخیر من حدود43 سالمه سه ساله مصرف شربت متادون رو روزی 3ونیم سی سی دارم قبلش قرص ترامادول مصرف میکردم چون متاهلم و خانواده خبر ندارند از طرفی باید کار کنم تا مخارج زندگیمو در بيارم چطور میتونم متادون رو کم کنم با چه فرمولی که هم بتونم کار کنم هم این لعنتی رو بذارم کنار نميتونم برای ترک بخوابم باید کار کنم ممنون میشم یک راهکار برای کم کردن بدید جهانی سپاس از لطفتون.

احمد
11 خرداد 1399

  سلام دوست عزیز
  برای تعیین دوز مصرفی و ترک تدریجی حتما باید از پزشک متخصص کمک بگیرید. برای تعیین وقت قبلی و ویزیت پزشک ترک اعتیاد با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

  کلینیک پیام تندرستی
  26 خرداد 1399

من میخام بزارمش کنار یه بار گذاشتمش ولی دوباره شروع کردم ولی خسته شدم ولی هیچ شخصی جز خودم نمیدونه و میخام بدون اطلاع کسی بزارمش کنار چون مجبورم ولی واقعا برام سخته چون سر کار‌ میرم ‌نمیتونم تعطیل کنم‌ نمیدونم واقعا کمک ‌میخام واقعا ممنون میشم😔💔

farzad
18 خرداد 1399

  حدودن یکسال استفاده کردم ب مدت ۴ ماه گذاشتمش کنار دوباره شروع کردم الانم تقریبا ۶ ماه استفاده میکنم الانم با امروز ۲ روز میشه استفاده نکردم ولی بدن درد داره شروع میشه و همه سیستمه بدنم بهم ریخته

  farzad
  18 خرداد 1399

   سلام
   با قطع مصرف علائم و عوارض ترک بروز پیدا خواهند کرد، در برخی موارد این علائم ممکن است خطرناک باشند برای کنترل درد ناشی از ترک به یک برنامه ترک اعتیاد نیاز دارید که باید توسط پزشک متخصص و بعد از معاینه، دریافت اطلاعات و سوابق بیماری شما ارائه شود. مشورت با پزشک متخصص ترک اعتیاد در کنترل علائم ترک به شما کمک خواهد کرد و در نتیجه احتمال بازگشت شما به مصرف را بسیار کاهش خواهد داد.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 41 22 22 22 – 021 تماس بگیرید.

   کلینیک پیام تندرستی
   26 خرداد 1399